Kodėl blogas.lt yra blogai

blogas-lt-blogai.jpg

Kaip žinia, buvau paskelbęs akciją, apie kurios rezultatus kalbėjau vakar, o šiandien turiu visą teisę paburnoti apie juodai užknisusią blogas.lt komentavimo sistemą.

Dėliosim viska „rutuliukais“:

 • Captcha. Nežinantiems kas tai yra – šeši skaičiai kuriuos reikia įvesti, kad sistema atpažintų tave esantį žmogėnu. Kodėl šeši, jei nepadarytas joks paveiksliuko iškraipymas? Padarei OCR vienam skaičiui – padarysi ir visiems likusiems penkiems. Bet kaip užkniso nuolat taipinti tuos šešis skaičius ypač kai dar neaiškiai matosi geltoni skaičiai baltame fone…
 • Jei suklydai rašydamas tuos skaičius ir užmygei „Siųsti komentarą“ – parodo pranešimą, kad skaičiai neteisingi. Ok, suprantu, kaltas, NEĮŽIŪRĖJAU, 5 ir 6 labai ten panašu!!! Bet kur dingo mano komentaro tekstas? Dėkavojau naršyklei už Back mygtuką ir išsaugotą tekstą.
 • „Nuo“ laukas iš viso mįslė. Vis man kišdavo kažkokį anonimą ar tai anonizmą… Negi sunku suprogramuoti, kad atsimintų mano paskutinį kartą įvestą vardą? Oh, tiesa, su tokia jų sistema gali kokio brudo vienotokio vardu prikeverzoti ir įrodykit, kad tai aš, o ne tamsta!
 • Kodėl negaliu nurodyti savo blog’o puslapio kaip tai turi WordPress? Kaip tada užvesi diskusiją? Aš juk neturiu vartotojo blogas.lt sistemoje (apsaugok Viešpatie!) tai kaip ir nėra galimybės pranešti apie save ir iš kur aš? Už tai ir rašiau visur „Arvydas (arvydas.net)“…

(atsidūstu) Nemyli, oj kaip nemyli blogas.lt savo sistemos vartotojų. Komentarai yra vienas iš blogosferos variklių. Aišku, kad portalo savininkai nori viską sukti tik apie blogas.lt dalyvius, bet taip nesąžininga pačių dalyvių labui, nes manau ne man vienam nesinori komentuoti nepatogioje sistemoje.

Mane asmeniškai purto blogas.lt komentavimo sistema, o jus?

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

33 komentarai

 1. Na, aš irgi registraciją turiu, nors ja nebesinaudoju. Mane tai glumina ir laukelis „tema“. Kokia dar tema aš turėčiau rašyti, jei ne ta, kuria parašė autorius ir aš dabar komentuoju? Užtat paskui kvailai atrodo visi komentarai su didelėmis antraštėmis „Be pavadinimo, be pavadinimo, be pavadinimo…“.

 2. Na ir kas kad užsiregistruoji?
  Na, taip atsimena tavo slapyvardį, bet vistiek savo svetainės negali įvesti, nes nuoroda eina tik i blogas.lt userio profile :)
  O jeigu aš turiu svetainę ne blogas.lt kas tuomet?
  nemyli, tai nemyli, neveltui ir vadinasi blogas :D

 3. vienastoks: jo tą „be temos“ problemą pražiopsojau parašyti. Taip pat dar pastebėjau, kad neturi komentarų RSS, todėl neveikia Commentfull. Apskritai tai su blogas.lt vartotojais beveik neįmanoma tęsti diskusijų, jeigu neturi nuolat atidaryti naršyklės lango su visais įrašo komentarais ir retkarčiais nepaspaudi F5.

  Prie to paties. Jų naudojami freimai irgi vėžį sukelia. Niekada nematai kokia įrašo nuoroda, jeigu norisi įdėti pas save rašinyje…

  Ech, jaučiu čia galima būtų dar rašyti ir rašyti… Gal ši įrašą parodyti blogas.lt adminams? Mažu kas pasikeis…

 4. O man toks sprendimas visai patinka. Esu užsiregistraves ir blogas.lt ir livejournal.com ir wordpress.com ir dar nežinia kur… Komentuoti taip labai paprasta, o akauntas netrukdo… Sukurtame nenaudojamame bloge galima įsidėti nuorodą į tikrajį blogą.

 5. Štai aš – ta, kur ten gyvena :(
  Manau, blogas.lt adminai perskaitys šį Tavo įrašą, nes jie visur naršo. Iš tiesų, tamole variantas yra visai neblogas, taip ir apie save praneši, ir nereikia savo vardo suvedinėt.
  Prajuokino vienastoks su ta „tema“ :D

 6. Turėjau ten blogą, bet paskui susikūriau nuosavą. Tai komentuoju dabar prisijungęs prie sistemos, bet dizaino kode esu įterpes nukreipimą į dabartinį savo puslapį, todėl žmogus užėjęs į aną, bus nukreiptas į tikrąjį. Beje, pastebėjau, kad dėl reklamos kiekio tas redirektas ilgokai veikia :]

 7. eNyu: visų komentarų aš nenoriu prenumeruoti, nes man jų ir nereikia :) Yra toks vienotokio rekomenduotas įskiepis Commentful, kurio pagalba sekami komentarai kiekviename įraše. Kadangi blogas.lt nesilaiko standartų – tas įskiepis neveikia :(

  PinkCity: aš skaitau viską kas yra blogeriai.net. Man labai labai patinka tavo rašymo stilius. Toks super moteriškas :) Ačiū už nuorodą, taviškiam komentarų srautui padarysiu išimtį ir užsiprenumeruosiu :)

 8. Nesiregistruosiu tame blogas.lt dėl komentavimo :) Kartais užlekiu pas kai ką į svečius, pakomentuoju, dažnai anonimiškai, pažlibinu captcha ir tučtuojau lekiu lauk. Kad nepristotų kokia zaraza :) Šiaipjau galima ir užsiregistruoti, ir ten, ir šen… betgi labai tingu :)

 9. Bet tai jūs išradinėjat problemas… Vieną kartą užsiregistruoji ir jokių rūpesčių nelieka. Nei captchų, nei nieko. Vienintelis trūkumas nebent yra neegzistuojantis adreso laukelis nurodyt savo blogą, jeigu jis nėra blogas.lt sistemoj. Tačiau tai išsprendžiama daugmaž į blogas.lt blogą įdėjus nuorodą į tikrąjį blogą.

 10. Atgalinis pranešimas: Blogorama #287 : nežinau.lt

 11. Mhm, čia, blogas.lt, žiūriu, netiesiogiai kuriama veik uždara bendruomenė, kur „svetimšaliams“ iškyla daugybė nepatogumų.

  Pati nesmagiai jaučiuosi, kad skaitytojai negali patogiai komentuoti. :)

 12. ???!!! Arvydai, prašau pasakyti man „Slave “ komentaro autoriaus IP, nes šio komentaro aš nerašiau ir šį įrašą skaitau tik dabar – gruodžio 27d. Jeigu gali pas save žvilgtelk ar šiuo IP kas nors kitas nepasirašinėjo :-)

  Ačiū!

 13. Atgalinis pranešimas: arvydas.net » Blog Archive » Kodėl blogas.lt yra blogai 2

 14. Atgalinis pranešimas: www.tikra.info » Lietuviškų blogofermų apžvalga

 15. Atgalinis pranešimas: Kodėl Blogas.lt blogai » Blog Archive » Kodėl blogas.lt yra blogai ||| 1 dalis

 16. Atgalinis pranešimas: arvydas.net » BLOGin 2008 gyvai #7

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *