Advent Vega planšetė

Mano paieškos baigėsi: rankose laikau Advent Vega planšetę. Dabar tik šiek tiek nesuprantu kaip ji man sugebėjo praslysti pro akis, nors buvo išleista dar praeitų metų lapkritį. Ji idealiai atitinka mano išdėstytus geros planšetės reikalavimus:

 • 10.1 colio dydžio ekranas;
 • Capacitive tipo ekranas;
 • NVidia Tegra platforma, turėtų puikiai ateityje palaikyti ir Honeycomb (Android 3.0)
 • HDMI
 • Android 2.2
 • 4 GB Micro SD kortelė

Ir visas šitas gėris tik už £250, kai tuo metu jau žinoma, jog Motorola Zoom kainuos virš £600! Taip, žinau, Zoom geresnė ekrano kokybė, Android 3.0 ir t.t., bet kaina vis tiek kosminė.

Kol kas pradžiai tik keletas nuotraukų su komentarais, nes skubu mesti lauk standartinę OS ir įsidiegti užturbintą geresnę ROM versiją. Apie įspūdžius papasakosiu susikonfigūravęs ir pasinaudojęs keletą dienų.

Viršuje nuotraukoje palyginimui: Advent Vega, kitaiskas 7 colių APad MD01, kuris yra toks tragiškas, kad net nevertas atskiro įrašo ir mano Google Nexus One. Atsimenat ką sakiau apie mažesnes už 10 colių planšetes, kad jos atrodo kaip išdidinti telefonai?

HDMI, USB ir Micro SD jungtys labai gudriai paslėptos už apsauginio dangtelio. Turiu pastebėti, kad dangtelis padarytas labai patvariai.

Visi hardware mygtukai: šone garso valdymas, Back, užrakinimas ir On/Off. Beje, planšetė neturi Meniu mygtuko. Kai kas skundžias, bet sako, kad galima įprasti prie soft mygtuko esančio ekrano viršuje kampe ar specialaus modo, kurio pagalba Back palaikius ilgiau patenkama į meniu.

Tuo pačiu nusipirkau ir papkę savo naujam žaislui.

Tiek šiam kartui, dabar trinu rankomis ir einu hakinti firmware.

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

21 komentaras

 1. Ten rašo, kad non-flash versija. O sakei, kad labai svarbu, kad flash veiktu planšetei. Tikiuosi non-flash ne dėl procesoriaus? Nes yra Android įrenginių kuriuose neveikia Flash dėl procesoriaus kai kurių komandų nepalaikymo :-/

  • Ten non Flash versija, nes tuo metu kai tie tabletai buvo gaminami, Flash nebuvo sertifikuotas ant Nvidia Tegra platformos. Dabar jau sertifikuotas, o vakar po to kai įsirašiau custom ROM įsimečiau ir Flash iš Android market. Viskas veikia puikiai.

   • Tai visai vertas dėmesio produktas. O to modelio bendruomenė aktyvi? Ta prasme, jei populiari planšetė, tai galima tikėtis spartesnių atnaujinimų nei iš gamintojo.

   • Jei matai tik savo veidą jame, esant šviesiai dienai – tada ne matinis :) Ar neturi bent poros metų senumo notebooko? 90% tikimybė, kad bus glossy ekranas. Aš netbooką rinkaus visų pirma pagal tai, kad ekranas būtų matinis…

 2. mastau pirkti toki table,dabar ziurineju ivairiausius varijantus,kaskaip joks dar neuzstrigo,aisku noretusi ir IPAD2 bet kaina biski kosmine,gal galetum pasiulit kanors panausaus iki £200

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *