Programų sąrašo tvarkymas su Taskbar Shuffle

Nuotrauka pasiskolinta iš windows7online.com

Dirbdamas su Windows XP labai pasigesdavau galimybės keisti vietomis užduočių juostos programų sąrašo mygtukus prie kurios pripratau Windows 7. Tiesiog dėl bendros tvarkos savo dažniausiai naudojamas programas visada pasidedu kairėje užduočių juostos pusėje. Į pagalbą atėjo maža nemokama programa pavadinimu Taskbar Shuffle, kurios pagalba su pelyte galima perorganizuoti atidarytų programų išdėliojimą.

Programa taip pat gali ir grupuoti vienodas programas kad jos bet kur nesimėtytų užduočių juostoje. Tam tik reikia įjungti „Group similar taskbar buttons“ ir pažymeti „group tasks but never collapse into one button“.

Negaliu pakęsti standartinio programų grupavimo į vieną mygtuką, nes per ilgai užtrunka paskui susirasti reikiamą programą.

Beje, pastebėjau, kad galima keisti vietomis ir užduočių juostoje esančių sistemos ikonų tvarką, bet tikriausiai šios savybės niekada nepanaudosiu. Kokia ten tvarka man visiškai vienodai. :)

Programa tinka Vista/XP/2000/NT/95/98, o Windows 7 jos ir nereikia. Siunčiamės iš oficialios autoriaus svetainės.

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

8 komentarai

  1. Man atrodo esu šitą bandęs. Bet dabar tam kažkodėl naudoju taskix. Berods ji kiek dailiau veikia. Bet čia skonio reikalas :)

  2. Atgalinis pranešimas: Tweets that mention arvydas.net » Blog Archive » Programų sąrašo tvarkymas su Taskbar Shuffle -- Topsy.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *