Apie

Sveiki, aš esu Arvydas ir čia yra mano asmeninis puslapis. Tai, ką jūs čia skaitėte ar perskaitysite yra kažkuo susiję su manimi.

Esu programuotojas. Programuoju jau daugiau nei 14 metų, o viskas prasidėjo nuo Commodore 64 prie kurio praleidau nesuskaičiuojamą kiekį valandų. Po to sekė daug įvairių programavimo kalbų, technologijų ir kompiuterių. Kad ir kaip bebūtų keista, bet apie programavimą pas mane bloge skaitysite labai mažai arba iš viso nieko nebus. Apie darbą visiškai nesinori kalbėti ten, kur vieta įdomybėms ;o)

Visos nuotraukos foto kategorijoje ir kitos turinčios rėmelius yra fotografuotos mano. Kiekvieną dieną čia rasite po vieną nuotrauką iš mano asmeninio archyvo. Turiu Canon EOS 300D, kuris yra nuostabus fotoaparatas, nes fotografavimas su juo yra vienas malonumas. Nors dabar esu tik mėgėjas, bet tikiuosi kada nors galėsiu vadintis profesionalu :). *ech* Tik iki tol dar reikės išleisti ne vieną kilolitą foto technikai… Norintys turėti ekrano „tapetą“ (wallpaper) iš bet kurios mano nuotraukos, galite susisiekti su manimi ir aš jums atsiųsiu didesnę nuotraukos versiją tinkančią jūsų darbastaliui.

Prieš paskelbdamas nuorodas į įdomius internetinius puslapius, video klipus ar programas visada pasitikrinu ar kas nors iš blogerių nesenai apie tai nerašė ir nediskutavo. Nesinori skelbti tai kas jau buvo paskelbta: taip stengsiuosi, kad mano turinys būtų kuo unikalesnis ir įdomus kiekvienam. Pas mane rasite tik tai, kas visų pirma įdomu man pačiam, ką esu išbandęs savo kailiu ir ko įprastais informacijos srautais galite ir nerasti.

Ačiū, kad mane skaitote ir labai lauksiu visų jūsų komentarų.

Arvydas


StupidTester.com says I'm 8% Stupid! How stupid are you? Click Here!

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.