BLOGin 2008 gyvai #7

blogin-2008-apskrito-stalo-diskusija1.jpg

Dabar vyksta apskrito stalo diskusija, kurioje dalyvauja socialinių tinklų atstovai: one.lt, frype.lt, klase.lt, blogas.lt ir draugas.lt. Sėdi ir pasakoja apie savo istoriją, kaip atsirado, kaip sekėsi, kiek laiko gyvuoja ir ką žmonės veikia tuose portaluose. Pačią diskusiją žiūrovai gali matyti šonuose esančiuose ekranuose. Va jum Arnoldas žemiau esančioje nuotraukoje. :)

blogin-2008-apskrito-stalo-diskusija2.jpg

Ok, šita dalis boooring… Vienintelis įdomus dalykas: klase.lt pripažįsta, kad prarado daug auditorijos dėl ePaso įvedimo. Čia ir taip aišku, kad tai buvo blogiau nei kvailas sprendimas.

Edit: Arnoldas „davė velnių“ Pragarovirtuve.lt už tai, kad pabėgo iš blogas.lt, kas sulaukė ovacijų iš salės :) Arnoldai, gal tiesiog blogas.lt nebetenkina vartotojui poreikių ir reiktų daryti rimtus pokyčius? Apie tai kodėl blogas.lt yra blogai jau rašiau ankstesniuose savo įrašuose (1 ir 2).

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

4 komentarai

  1. Rizikuoju būti nepopuliari, bet pasiaiškinsiu už persilokavimą į standalone blogą nevarydama ant BLOGas.lt.
    Gal mano kiek mažesni reikalavimai bei apskritai žinios IT srityje, bet man užteko to, ką ten turėjau, pirmuosius metus. Ir netgi mačiau blogofermos pliusus prieš savarankišką blogą. Tai buvo pradžioje. Paaugus išėjau į savarankišką blogą, ne į kitą blogofermą.

  2. Atgalinis pranešimas: arvydas.net » BLOGin 2008 gyvai #9

  3. Atgalinis pranešimas: arvydas.net » BLOGin 2008 gyvai #11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *