Įkyrusis Firefox kursorius

Kuris laikas mane kankino viena Firefox problema: atidarius bet kokį internetinį puslapį su tekstu nuolat būdavo rodomas mirksintis kursorius, kurį galima perkelti su pelyte ar klaviatūra. Nežinau dėl kokios priežasties ši Firefox sąvybė įsijungė pas mane kompiuteryje, bet kuo toliau tuo labiau pradėjo užknisti, nes negalima buvo naudotis kursoriaus klavišais slankiojant puslapį: navigacija tiesiog tapdavo nenuspėjama ir priklausoma nuo svetainės dizaino.

Pagūglinęs išsiaiškinau, kad čia – Firefox sąvybė pavadinimu Caret Browsing, kurios pagalba su klaviatūra galima žymėti ir kopijuoti tekstą. Tam kad ją išjungtumėte arba įjungtumėte reikia nuspausti klavišą F7. Jį nuspaudus gauname tokį pranešimą:

Nuspaudžiau „No“ ir naršymas su klaviatūra vėl tapo malonumu. :)

(via)

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

15 komentarų

  1. Aš kažkada net Firefox buvau persiinstaliavęs, kai netyčia įsijungiau šitą „gėrį“, galvojau, kad čia Firefox išsidirbinėja. Tik visai neseniai atsitiktinai išsiaiškinau, kame šuo pakastas :)

  2. Atgalinis pranešimas: Skaitiniai #7 :: Karolis Pocius

  3. Aš spėju, kad su tuo carret browsing’u problemos tik tuo atveju, jei puslapyje per daug prijavascriptinta. Kas konkrečiai padaryta blogai — nežinau. Tačiau nubėk į kokio google’o rezultatų puslapį ar delfi.lt — spustelk tą F7 ir visai padoriai ten tas kursorius laksto bei tekstas žymisi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *