Piratai masiškai legalizuojasi

Piratai masiškai legalizuojasi Kaune

Čia vaizdas šiandien prie Mikrovisatos Savanorių pr. filialo Kaune (sorry už prastą kokybę, telefonas blogai susitvarko su kontrastu tai dar kiek galėjau – pafotošopinau). :o) Nuo pirmadienio Mikrovisata nebetransliuos analoginės kabelinės televizijos specialiomis antenomis, todėl visi „piratai“ skuba tapti legaliais ir užsisakyti skaitmeninę televiziją kartu gaudami atkodavimui skirtą įrenginį ir toliau žiūrėti įprastus kanalus.

Tokį efektą Mikrovisata pasiekė rodydama reklaminį pranešimą apie atjungimą per žinias. Girdėjosi garsas, o vaizdas pranešė, kad jau nuo pirmadienio analoginė TV rodys sniegelį 24 val. per parą. :o)

Girdėjau Mikrovisatos filiale Megoje dar blogiau, o apsilankius kitame filiale Rasytės gatvėje kaip tik buvo pietų pertrauka. Per tą pietų pertrauką laukiantys tiesiogine to žodžio prasme užsirašė į 15 žmonių eilę.

Tai ką, kauniečiai, traukiam apdulkėjusias kambarines TV antenas ir „mėgaujamės“ 6 kanalų vaizdu iki kol atslūgs masinė legalizavimosi psihozė ir galima bus ramiai nueiti ir užsisakyti paslaugas? ;o) Net įdomu žiūrėti kokio gražaus pinigėlio su šiuo veiksmu pasidarys Mikrovisata: turbūt pusė Kauno sulėks pirkti paslaugas. :o)

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

4 komentarai

  1. ne vien piratai stovi. stovi ir legalus klientai kurie neturi to „priedelio“ aka tiunerio. mikrovisata krito mano akyse, kaip nemokanti darbo organizuoti imone. sedi megoj viena ciciundra, per valanda vos 4 zmones speja aptarnauti,,,, taigi padalintu sutartis, susirasytu zmones, apsimoketu banke, gal pakonsultuotu pagaliau koks konsultantas,,, teko matyti kaip zmones neapsikente nuejo pasiimti viasat arba init. sudai myzalai zodziu.

  2. TEO nesnaudė ir jau šiandien paleido savo naują paslaugą – Skaitmeninė GALA. Nuo Interaktyvios GALA skiriasi tuom, kad tai yra DVB-T televizija, mėn. mokestis 29 lt, iki 40 kanalų ir duodamas tiuneris naudotis. o jei dar terminuotą sutartį pasirašai… :D

  3. Kazkoks pasaipumas jauciamas Kauno atzvilgiu.. nors gal man tik pasirode
    Tarp kitko papratai kalbant MV patys ir pardave TEO licencija skaitmenines tv transliavimui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *