Nuotraukų spausdinimo laboratorija namuose

Miestelyje, kuriame apsigyvenau kiekvieną sekmadienį vyksta blusų turgus: kas nori už nedidelį mokestį gali gauti vietą turguje ir pardavinėti visą savo nebereikalingą turtą. Tokie turgeliai labai priklausomi nuo oro: kuo jis geresnis, tuo daugiau žmonių susirenka parduoti savo prikauptą mantą. Ten gali rasti visko: nuo dėvėtų drabužių iki muzikos centrų.

Vakar dienos mano pirkinys – visiškai naujas Epson PhotoMate 100 nuotraukų spausdintuvas už 10 svarų. :) Pardavėjas norėjo 15, bet nusiderėjau penkis svarus. Gaila, kad tik parsinešęs namo apsižiūrėjau, jog spausdintuvas neturi maitinimo blokelio, todėl teks meistrautis, nes vien blokelis kainuoja kaip visas naujas spausdintuvas. :) Perskaitęs spausdintuvo specifikaciją, susiradau, kad jam reikia 20 V ir apie 2A įtampos, o tai gali suteikti tipiškas nešiojamo kompiuterio maitinimo šaltinis. Reiks susigaudyti porą laidų ir tikėtis, kad mano eksperimentai nesudegins nei mano nešiojamo kompiuterio maitinimo šaltinio, nei paties spausdintuvo. Kai įsitikinsiu, kad spausdintuvas veikia, tada galima bus užsisakinėti foto popieriaus ir spausdinimo rašalo.

Perkant originalias spausdinimo priemones 10×15 nuotraukos gaunasi visai už padorią kainą – apie 80 ct. eBay paieškojus galima gauti ir neoriginalių kasečių bei spausdinimo popieriaus. Tada nuotraukos kaina krenta dvigubai! Nuotraukų spausdinimo laboratorija namuose skamba labai intriguojančiai. :)

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

11 komentarų

 1. centų 0.8£? :D Kažko nelabai tikiu, kad lietuviškų 0,8Lt kainuotų pačiam spausdinti. Tarkim su mano HP, viena fotkė kainuoja arti 3Lt, tai visiškai neapsimoka spausdinti namie… Kiek tada kainuoja nauja dažų kasetė?

 2. Pauliau, tai ne tik dėl to :) Jam be visko dar trūko USB laido ir draiverių CD. Pastarasis tai ne problema, nes internete jau susiradau visą reikiamą programinę įrangą. Kaip tik dar vienoj pardėj šiandien užtikau ir rašalo kasetę už 11£, bei nusipirkau popieriaus 50 lapukų. Bus proga išbandyti :)

  Jei rimtai, tai pirkti būtų apsimokėję už kokius 5£, bet ir dabar nesiskundžiu ;)

 3. Atgalinis pranešimas: Blogorama #439 : nežinau.lt

 4. Pamenu, važiuodavom apie 20km už Londono į tokio tipo turgelį. Visokio gėrio ten būdavo :)
  Nusipirkau bokalų rinkinį su anglų klubų logotipais už du svarus :) Bei dar kelias smulkmenas. Visai patiko.

  Spausdintuvų ten kažkaip nebūdavo naujesnių, bet aparatūros tai visokiausios… Vienas žemaitis visus namus užsistatė su aparatūra iš to turgelio, viskas veikia :)

 5. Užjaučiame visus rašalo gerbėjus. Nuotraukos itin trumpaamžės ir greitai išbluks. Pabandykite http://www.fotospauda.lt – 10×15 kainuoja tik 0.45 Lt. Nuotraukos spausdinamos ant tikro fotopopieriaus (ryškalas, baliklis, stabilizatorius ir t.t.) Tokiu būdu atspausdintas nuotraukas galės žiūrėti ir Jūsų anūkai.

 6. Aš tai namuose spausdinu nuotraukas. Mano daugiafunkcinis Kyocera printeri be jokio vargo ant fotopopieriaus jas atspausdina. Tik kažkaip neskaičiavau kiek man jų spausdinimas atsieina, bet ne taip dažnai jas ir spausdinu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *