Linksmybės Druskininkų vandens parke

Nuotraukos skolintos iš akvapark.lt.

Sūnui būnant Turkijoje labai patiko pliuškentis viešbučio baseine, todėl su žmona nusprendėm aplankyti Druskininkų vandens parką. Labai norėjau išbandyti ten esančius nusileidimo atrakcionus ir tuo pačiu praleisti kuo daugiau laiko su šeima iki išvažiuojant dirbti į Angliją.

Važiavome darbo dieną palyginus anksti tam, kad nereiktų trintis su didele krūva pailsėti užsimaniusių ir pramogų ištroškusių vandens parko lankytojų. Tik patekus į pastatą maloniai nustebino moderni aplinka ir visiškai automatizuota sistema. Įsigijęs bilietą gauni specialią apyrankę, kuri yra ir identifikacijos kodas (RFID). Su apyranke gali atsirakinti ir užsirakinti daiktų spintelę, nuomotis chalatus ar rankšluosčius ir įsigyti maisto vandens parko viduje esančioje kavinukėje. Priglaudęs prie specialaus terminalo gali sužinoti savo daiktų spintelės numerį ir išleistą pinigų sumą už paslaugas, kurią reikia susimokėti tik išeinant: patogu, nes nereikia su savimi tampytis piniginės ar kreditinių kortelių.

Prisiskaitęs kitų blogerių atsiliepimus nevejodamas pirkau 3-jų valandų bilietą. Pirmam kartui nusprendžiau neimti pirčių: visgi buvau su šeima, todėl pakaitom su žmona reikėjo „ganyti“ mažylį, o į pirčių kompleksą įleidžia tik nuo 18-likos. Parkas suprojektuotas labai patogiai, todėl netrukom išsiaiškinti kas kur. Daugiausia laiko teko praleisti vaikų baseinuose, kurių vienas vos 15 cm gylio, o kitas – 55 cm. Netrūko ir vandens ir žaislų mano mažyliui todėl ištraukti jį iš to baseino buvo gana sudėtinga. Patiems irgi nelabai norėjosi iš ten eiti, nes vanduo vaikų baseine yra bene šilčiausias. :)

Sūkurinės vonios taip pat labai šiltos ir daug burbuliuojančios, jose daugiausia laiko praleido mano žmona. Aš tuo tarpu nusprendžiau išbandyti visas pramogas. Pirmasis atrakcionas, kurį išbandžiau buvo „Sūkurys“. Čiuožti buvo linksma, tik man tokiam šiek tiek džiūsnai labai jautėsi vamzdžio sujungimai į kuriuos pasibalnojau alkūnes. :) Pats asmeniškai šio atrakciono nerekomenduočiau pirmam kartui, nes smarkiai įsigreitinęs įčiuožiau į tokį didelį cilindrą, kuriame sulėtėjęs įkrenti į centre esantį dviejų metrų gylio baseiną. Baimės ir laimės buvo daug :) Vieniems atrakcionams reikia specialių padangų, kitiems būtina leistis tik ant savo užpakalio. Labiausiai patiko „Bermudai“, kuriame vienu momentu čiuožiau visiškoje tamsoje su specialiai garso ir vaizdo efektais. Paskutinis, kurį išbandžiau buvo „Adrenalinas“ po kurio akyse, burnoje ir nosyje paliko daug vandens: 80 metrų vamzdžio skirtas tik įsibėgėti iki nerealaus greičio, o trasos pabaigoje staigiai sustabdo ilgas vandens baseinas. Po to daugiau leistis atrakcionais jau nebenorėjau. :) Dirbtinių jūros bangų išbandyti nesulaukiau, o dirbtine upe pasiplaukioti buvo visai linksma: atsiguli ant nugaros ir leidi „upės tėkmei“ nešti plaukiant vandens paviršiumi. Visi kiti didieji baseinai niekuo neypatingi: mėgstantiems tik pasiplaukioti – pats tas.

Po aktyvaus taškymosi vandenyje aš visada labai išalkstu. Gaila, bet pramogų parko viduje esančios kavinės „Čili Kava“ meniu nepasirodė labai maistingas. Akivaizdžiai perkainuoti sumuštiniai, keletas mišrainių, kibinai ir sultiniai. Užkąsti pakaks, pavalgyti – neišeis. Pasitenkinę tuo ką turėjo kavinė ir už kelis užkandžius sumokėję kaip už normalius pietus susiruošėme namo.

Keletas patarimų norintiems ten pramogauti:

 • Verta imti ne mažiau kaip tris valandas;
 • Pusvalandį būtinai pasilikite išeiti. Mes persirenginėdami girdėjome vieną močiutę šaukiančią ant anūko, kad paskubėtų nes visai laiko nebeliko; :)
 • Skaniai ir daug pavalgyti viduje nesitikėkite;
 • Nusiteikite gerai praleisti laiką;

Nors pirtis išbandyti pasilikau kitam kartui, Vidas kaip tik aiškino, kad Druskininkuose pirtys super, o atrakcionai piece of crap. Iš savo kuklios vandens parkų patirties nelabai turiu su kuo palyginti, todėl atrakcionais tikrai nenusivyliau. Vienintelis dalykas ko galbūt pasigedau – galimybės panardyti šokant į vandenį. Bet kokiu atveju su šeima puikiai praleidom laiką ir tikrai rekomenduoju apsilankyti. Tik pasiimkit kompanijos – su ja pramogos tikrai bus daug linksmesnės! :)

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

19 komentarų

 1. Atgalinis pranešimas: elt.lt » Blog Archive » Apžvalga. Šiandien aš skaičiau… #85

 2. siandien ten buvau antra karta,pirma kart ziauriai patiko bermudu ciuozykla,bet po siandien likau labai pasipiktinus ten dirbanciu darbuotoju darbu!
  bermudu kalnelio instruktorius nenoredamas versti zmoniu laukti,leido ciuosti vieniem po kitu nedarydamas pertraukos,pasekmes to buvo,tos kad neskaitant to kad ciuozdami apsivertem su padanga,stipriai susitrenkem su vyru galvas,bet ir isciuozus is ciuzyklos i mane atsitrenke plaukusi pora po musu…
  gaila neradau administracijos!

 3. Nu kai mes vazavom tai nelabai buvo vaikam tik i vis nuo dvieju tik galimaciuosti ;( as tarp ju o tas didysis baseinas nere ka veikt tame ten is vis

 4. Su šeima buvom ir mes papramogaut. Labai patiko pirčių pramogos,puikus poilsis. Deja, nuvylė čiuožyklos… Dukra tunelyje susiplėšė maudymosi kelnaites ir susižeidė užpakalį :( į administraciją nesikreipėm, nenorėjom gadinti dienos :)
  Patarimas kitiems- nevažiuoti su brangiais maudomais. ;)

 5. Na pats esu druskininkietis ir sita parka megstu labai,yra dar vienas ramesnis Druskininku SPA na tel ciuozyklu nera baseinas mazesnis bet vidui neblogas baras ir pirciu kompleksas nebolgas taipogi:)
  Bet visvien siandien eisim su zmona i Vandens Parka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *