Video: Projektas monstras | Cloverfield

Kodėl žiūrėjau video? Vienas iš mano norėtų pamatyti filmų 2008-aisiais. Filmo treilerį mačiau žiūrėdamas Transformerius kino teatre Amerikoje ir kaip ir daugelis likau labai smarkiai suintriguotas. Deja, bet kine filmo pamatyti nespėjau, todėl teko siųstis.

Idėja. Kažkas išlindo iš vandens. Tas kažkas – ilgakojis 20 aukštų pastato aukščio monstras besiblaškantis po Manheteną griaudamas pastatus ir valgydamas žmones. Būrelis jaunuolių, patekę į įvykių sūkurį, viską dokumentuoja nešiojama video kamera.

Įspūdinga. Vizualūs efektai vietomis atima žadą. Visas filmas nufilmuotas pirmojo asmens laikančio video kamerą pozicijoje, todėl labai greitai pajunti, tarsi iš tiesų dalyvautum toje beprotiškoje įvykių makalynėje. Nepamirštamas vaizdas, kai apšaudytas monstras griūva viduryje gatvės o su viena letena nubraukia stiklinio dangoraižio šoną paberdamas šukių lietų.

Baisu. Nuo pat to momento kai TAI pradeda blaškytis tarp pastatų ir juos griauti iki pat paskutinio kadro. Iš pradžių žiūri išsižiojęs į vaizdus, o vėliau kartu su filmo veikėjais nori nešti kudašių kuo toliau nuo tos peklos.

Verta dėmesio. Filmo eiga, aktorių įtikinama vaidyba ir atskleidžiami veikėjų charakteriai. Kai kam toks viso filmo pateikimo būdas, kuomet filmuojama su besikratančia rankine video kamera atrodė nelabai priimtinas, man asmeniškai suteikė šiam filmui unikalumo. Jis tikrai nebūtų TAIP atrodęs ir palikęs TOKĮ įspūdį, jeigu butų filmuotas Holivudui įprastais metodais.

Skaitiklis. 85 minutės įvykių, kuriuose po filmo pabaigos jautiesi lyg ten buvęs.

Arvydo įvertinimas: 10 iš 10. Laukiu tęsinio.

P.S. Lietuviškas filmo pavadinimas – visai trenktas. Galėjo ką nors sugalvoti originaliau arba galų gale palikti anglišką.

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

9 komentarai

  • Lyg ir galvoja J.J.Abrams kurti tęsinį. Kiek skaičiau internete, idėjos yra kelios. Ten vienu momentu ant tilto filmuojantis veikėjas nufilmavo kitą žmogų su kamera taip pat filmuojantį visus įvykius. Idėja yra, kad gali būti kelios istorijos, kurias sukūrė visai kiti žmonės filmuodami tokiu pačiu būdu kaip ir pirmojoje dalyje. Tas momentas ant tilto – šių dviejų istorijų susikirtimas. Kad ir kaip ten bebūtų, tęsinio teks palaukti. :)

 1. Dievinu Blue RAy .rip lol

  Efectas na maxu per pc-hdmi-lcd 107 cm full hd
  geresnis namie jei ziuri 1080p HD su 5.1

  Formatas MKV
  codecas: H.264
  audio codecas: AC3, FLAC
  video : 1920×1080, VC-1, 23.976 fps, ~30426 kbps
  kalba: AC3, Rusu 6ch 448 kbps;
  anglu Lossless 5.1, 24 bit (FLAC), 3329 kbps TrueHD
  kas leta neta turi nepasiseke nes 23 gigai filmukas

  http://shop01.s-m2.com/cloverf.....it.torrent

  Enjoy

  su utorentu maximum downloadas siam failui iki 12 mbs (15 000 ko/s jei neta gera tury ryt bus lol )

 2. At the end of the closing credits there is a garbled radio transmission which some say sounds like „Help us!“, when played backward it says „It’s still alive!“

  Taigi:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *