Kinas: Bitės filmas

bee_1.jpg

Oficiali svetainė beemovie.com

Kodėl ėjau? Mano 2 su puse metų mažiaus pirmasis filmas kine. Su savo antra puse nutarėm surizikuoti ir pabandyti nueiti visi kartu, nors baiminomės šiek tiek, kad neštvers pusantros valandos kėdėje…

Idėja. Bitės neša ir perdirba medų žaismingai nupieštame avilyje. Daug vargsta, o žmonės medų atima be jokio atlygio darbštuolėms. Už tai reikia žmones paduoti į teismą.

Įdomybės. Avilys pavaizduotas kaip fabrikas (Medonex’as) ir jame dirbančios bitės. Spalvinga, linksma ir šiek tiek juokinga. :o) Teismo procesas, kuriame bitės šneka norėdamos įrodyti savo teisybę atrodo amerikoniška ir šiek tiek vimdo.

Gražu. Kai bitės skrenda, o kamera skrenda iš paskos. Įspūdis kine atima žadą.

Vertimas. Labai linksmas ir bajeriai pritaikyti Lietuvai (Maximos katalogas tik pritrenkia bitę, bet neužmuša, o Vogue žurnalas = mirtis). Ačiū už lietuvišką vertimą multikuose, mano vaikas išsėdėjo visą filmą žiopsodamas tik į ekraną. :o)

Skaitiklis. 90 minučių skraidymo, dūzgimo ir prieštaravimų fizikos dėsniams kurie vaikučiams visiškai ne motais ir net dar linksmiau, o tėveliai bus pakankamai užimti humoru, skirtu tik jiems.

Arvydo įvertinimas – 8 iš 10. 

Keletas nuotraukų iš filmuko, kur patys galite įsitikinti kaip spalvinga :o)

bee_2.jpg

bee_3.jpg

bee_4.jpg

bee_7.jpg

bee_8.jpg

bee_9.jpg

bee_10.jpg

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

6 komentarai

  1. del vimdymo tai tikra tiesa. Poroje vietu truputi truktelejo skrandi. Ir dar vaikams buvo sunku paaiskinti, KODEL bites teisme? Kodel jos kalbasi su zmonemis paaiskinti buvo lengviau :)

  2. Bites filmas isties spalvingas.Man labai patiko sios vietos:kai daug vabzdziu deginosi ant masinos lango, beje patiko kai pagrindinis veikejas(pamirsau bites varda)kovoja su savo geluonimi pries kazkoki tai tipa .Kaip pastebejau DREAMWORKS visada kuria spalvingus filmukus (pvz:SHREK’as 1 , 2 ,3 dalis)
    Dabar kazkaip norisi nueiti i filmuka „Hortonas“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *