Firefox 3 įdomybės

Šiek tiek atslūgus Firefox diegimo bumui galima papasakoti įdomybes apie neseniai išleistą naršyklę. Visų pirma, Mozilla naršyklės išleidimo proga gavo pyragą nuo Internet Explorer komandos. :) Šaltinio žiniomis, tai jau antrasis pyragas, nes pirmasis buvo padovanotas Firefox 2 naršyklės išleidimo proga. Šiaip IE reiktų daug ko pasimokinti iš Mozilla vien dėl glaudaus darbo su varototojais. Kol kas, atrodo, kad Mozilla atsirieks ne tik pyrago, bet ir nemažą dalį interneto vartotojų.

Firefox taip pat turi keleta užslėptų funkcijų, vadinamų Vėlykų kiaušiniais (Easter eggs). Naršyklės langelyje surinkę about:robots galėsite „pažaisti“ su robotais :)

Aktreipkite dėmesį į paskutinį sakinį, čia posakis iš mano mėgstamiausio Sci-Fi serialo Battlestar Galactica :)

Naršyklės langelyje surinkę about:mozilla perskaitysite „biblijinę“ išrauką:

Čia Mammon yra Internet Explorer, kuris ilgai miegojo išleisdamas naujas versijas tik kas penkerius metus. Atgimęs monstras yra Firefox naršyklė, kuri gavo didelį palaikymą iš atvirojo kodo bendruomenės paaukojusios net miežių laukus, kuriuose „nupiešė“ Firefox logotipą. Pabudusiam Internet Explorer beliko tik sekti iš paskos. :)

Via ir via.

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

3 komentarai

  1. Patys Microsoft, kai nieks nemato, įsijungia FireFox, nes tiesiog geriausia! :D

    aš tai žinau kietesnį birį: about:config suvedi ir pipeling nusistatai kiek nori, o delay 0, tada puslapius tiek kartų greičiau krauna, kiek nustatei, nes jungiasi kaip tiek vartotojų, kiek įrašyta. :))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *