Filmai, kuriuos noriu pamatyti 2008-aisiais

kino-juosta.jpg

Vieni metų pabaigoje aprašo ką nuveikė, kiti svarsto ką ketina daryti ir kaip keistis, o aš parašysiu kokius noriu pamatyti filmus 2008-aisiais metais kine.

 • Nereikalingi žmonės. Nesvarbu ką rašys kritikai – eisiu vien dėl to kad noriu palaikyti lietuvišką kiną, kuris atrodo po truputį įsibėgėja.
 • Aš esu legenda. Istorija turėtų būti įdomi. Aišku ir efektai :o) (Jau mačiau)
 • Projektas „Monstras“. Mačiau amerikoj pristatymą prieš transformerius. Likau išsižiojęs. Žinojote, kad režisierius pradėjo mėtyti užuominas apie šį filmą dar 2001-ųjų spalį, kai užšifruota informacija apie filmą specialiai palikdavo TV serialo „Specialioji agentė“ epizoduose? Mestelkit akį į treilerį ir patys įsitikinkite.
 • Babilonas. Sako kad šis filmas turi smarkiai pakelti V. Diesel reputacija, kuri smuko po keletos nesėkmingų filmų. Žiūūūrėsim :o)
 • Šoklys. Šiam filmui prognozuoju du variantus: arba taps super hitu, arba bus eilinis šlamštas su daug loginių klaidų. Dar jokiam filmui nėra pavykę man be jokių gliukų įrodyti, kad laiko ir erdvės šuoliai yra įmanomi. (Jau mačiau)

Šiandien per radiją girdėjau, kad 2007 buvo puikūs metai kino teatrams. Juose apsilankė virš 3,000,000 žmonių. Gyvenimas Lietuvoje gerėja :o)

Tai kokius filmus jūs žiūrėsite kino teatruose?

P.S. Visiems linkiu svajonių išsipildymo 2008-aisiais!

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

5 komentarai

 1. Projektas Monstras – pats kvailiausias filmas, neverta gaisti savo brangaus laiko, juo labiau pirkti bilietus…
  Filmavimo stilius – specialiai kratant kamera, tarsi filmuotu neprofesionalas – vercia itempti regejima ir net sukelia pykinima! O apie scenariju ir rezisura geriau patyleti.. Pataupe, oj pataupe ir ant scenaristo, ir ant aktoriu ir ant operatoriaus..

  Beje – As esu Legenda – tikrai neblogas filmas, gerai pastatytas, yra ir graziu scenu ir itampos.. Nors viskas jau kazkur matyta ;) (mumija, ziedu valdovas ir kt. filmai) taciau ispudziai po filmo liko visai teigiami.

  • Labai ačiū už komentarą :) Na, filmui „Projektas monstras“ visgi duosiu šansą ir pabandysiu nueiti. :)

   Apie „Aš esu legenda“ jau ne iš pirmo žmogaus girdžiu, kad vertas dėmesio. Reikės gal savaitgalį apsilankyti :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *