Zebra kovos | Atomazga

zebra.jpg

Džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad buvau išgelbėtas Zebra ir vėl turiu DSL internetą. Apie pusę aštuonių vakaro, praėjus beveik dešimčiai valandų nuo mano gedimo registracijos, sulaukiau skambučio iš žmogaus, kuris apie interneto įrangą nusimano daugiau negu konsultantas, apie kurį kalbėjau praeitame įraše. Gerai dar susiprotėjau pasiskambinti į Teo klientų aptarnavimo centrą ir paprašiau pakeisti kontaktinį telefono numerį iš mano mobilaus į žmonos mobilųjį, nes maniškis buvo intensyviai užimtas GPRS duomenų perdavimu, todėl prisiskambinti visiškai nebuvo įmanoma. :o)

Su techniku bendravau ilgai, aname gale jis bandė viską: įjunginėjo/išjunginėjo DSL, perkrovinėjo liniją, aktyvavo/deaktyvavo paslaugą. Niekas nepadėjo: DSL prisijungė, bet IP adreso nesuteikė. Galų gale žmogelis pasakė, kad pabandys dar vieną dalyką, ir jei per dešimt minučių nepaskambins, tuomet reiškia, kad nepavyko ir bandys rytoj. Po tokių jo žodžių jau visai nuleidau rankas ir nebesitikėjau, kad be apsilankymo mano namuose niekas man nesutvarkys, bet po dešimties minučių iš ties sulaukiau skambučio, kad internetas vėl turi veikti ir iš tiesų – veikė!  Tai ką, grįžom atgal į gyvenimą iš gūdžiųjų 90-ųjų 56k modeminių laikų? :o)

Stebėsiu kaip dabar veiks internetas, bet po tokių „taisymų“ dabar baisu ir skambinti bei skųstis, kad trūkinėja ryšys. Reik džiaugtis, kad nors su trūkumais, bet dryžuotasis visgi veikia! :o)

Skubu siųstis naujausią LOST seriją. Pasidalinsim įspūdžiais blogerių pašnekesių portale!

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *