Vinis jiems į padangas!

invalidai.jpg

Paveiksliukas iš yessuz.

Parkingo invalidai užkniso ne tik mane. Jas piktinasi ir yessuz, kukas ir dar daug kitų. Labiausiai knisa, kad aš su mažu vaiku nepatingiu pasivaikščioti šiek tiek daugiau iki prekybos centro durų, o kokia poniūtė ar geziukas su trim poloskėm ir bė-en-vė numirs jei reikės paeiti kelis žingsnius daugiau.

Kaip kovoti? Kukas siūlo apspjaudyti ar apmėtyti kiaušiniais, o aš siūlau kišenėje nuolat nešiotis keletą vinukų. Pamatei „netikra“ invalidą, iš kišenės išsitrauk vieną vinutę ir „užsiriš atsirišusį batą“ šalia invalido užpakalinio rato. Vinuko nereikia durti, tereikia tik pastatyti statmenai įrėmus tarp kelio ir rato, taip kad tik pajudėjus vinutė įsmigtų į ratą…

Manot brutualu? Jums patiems spręst. Tik tai darant svarbiausia apsidairyti, kad niekas nematytų „rišantis batus“. Kiti žmonės gal ir nieko nepasakytų, bet vat geziukas tai užpyktų nejuokais :o)

Pasirašo,
Piktas Arvydas.

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

35 komentarai

 1. Siūlau klijuoti lipdukus su užrašu „Proto invalidas“… bet tokius nemažus… tarkim, baltam fone didelėm storom raidėm užrašyta „Proto“, o toliau dar didesnėm ir raudonom „INVALIDAS“ :]

 2. Atgalinis pranešimas: Blogorama #280 : nežinau.lt

 3. na, nereikia brutaliai – kuom mes geresni už juos tokiu atveju? Gal geriau jų pakalusti – ar gražu taip daryti? Aišku, pasiųs nakum, ale vis tik…
  dar galima fotografuoti jies patiems matant – šito tai jie žiauriai nemėgsta :)

 4. Na kas iš tų lipdukų? Paims ir nusiklijuos. Valerijonas gal ir nieko, tik vat jis pinigus kainuoja. Geriausia aišku tą valerijoną būtų supilti į saloną :)

  Oni: Nuo vienos vinies padanga nesprogs, ją tiesiog nuleis, kurią po to „invalidas“ turės vulkanizuotis, bet prieš tai pasikeisti atsargine, tada nuvažiuoti į servisą ir palaukti kol sutvarkys.

  jurkis: Oj, koks čia brutualumas :) Čia tik noras „invalidams“ sukelti paranoją, kad kiekvieną kartą statantys mašinas invalidų vietose prieš išvažiuodami pradėtų tikrintis padangas arba iš viso nestatytų. Kas iš to fotkinimo, jei esu garantuotas, kad tik numoja ranka ir toliau stato kur nori ir kaip nori.

 5. Kažkada skaičiau apie visa tai, bet paskutiniu metu pamiršau…
  Ar gavus tokią fotkę (kaip kad aukščiau yra) policija išrašo jiems „proto mokestį“?
  Jei taip gal tiesiog daryt koki projektėlį, į kurį būtų galima kelti tas fotkes… padaryt hall of shame invalidams…

 6. dainiookas: o koks būtų to projektėlio tikslas? Kad paskui gezai galėtų rungtis kuris turi daugiau fotkių ten? Neeee aš jiems tokio malonumo nesuteikčiau :)

  Vinis jiems į ratus, blemba! :)

 7. parasykit, jei nors vienam uzteks drasos ta vini pastatyt, ar bent lipduka uzklijuot – bus matyt ar veltui cia visi savo brangu laika gaisom tulzi liedami vieni ant kitu ar ne.

 8. Tai vat jei nuotraukos užtenka policijai, kad duotų baudą, tada tikslas būtų patogi vieta visiems „fotografams“ sudėti savo nuotraukas ir tuo pačių submitinti tvarkos sergėtojams

 9. Nors mieste mašina praktiškai nevažinėju (OK, OK, kartą į savaitę užvedu ir apsuku ratą apie rajoną, kad akumas pajustų gyvenimo prasmę), visgi nepasirašyčiau „vinukų akcijai“. Dėl principo „nedaryk kitiems to, ko nenorėtum, kad tua darytų“. Bent jau man maloniau būtų grįžus rasti užblokuotą ratą, nei po kiek laiko rasti piktybiškai pradurtą padangą.

 10. Aš irgi nesuprantu, kaip galima taip mąstyti „Svarbu, kad man gerai“. Kažkaip viduj kažkas neleidžia statyt ten, kur skirta ne tau. Verčiau nuvažiuosiu penkiasdešimt metrų toliau, bet žinosiu, kad netrukdau kitam.

 11. Nezn nezn su vinukais tai kaip minejo galima prisizaist, geriau nufotkini kad numeriai matytusi ir siunti mentam.
  PS. kazkuriam bloge net maciau emeila i kuri siust reik

 12. Man rodos, kad emeilas yra lpept@vrm.lt. Kiek girdėjau, tai nusiuntus nuotrauką ten ir parašius kur ir kada padaryta nuotrauka, tai vairuotojus pasiekia proto invalidų mokestis. Šiaip labai teisinga, sakyčiau. Už vinukus tikrai nepasisakau.

 13. Andrius (nejau.net): užuojauta, reikėjo patykoti ir tam kuris ten statė po tavęs prigrūsti vinių atgal :) Jaučiu būtų užsitęsę iki begalybės.

  Apskritai tai nelabai girdžiu apie baudžiamus „invalidus“. Lietuviškomis valdžios ir tvarkos institucijomis esu tiesiog nusivylęs…

 14. O as pvz esu pries jus, jei prie parduotuves yra 5-10 vietu, tai negi skubedamas ir tarkim lyjant statysi visai kitam gale? Sustojai, uzbegai susitvarkei ir atgal, as pateisinu bent jau toki dalyka. Arba visiskai pateisinu toki dalyka, kad pvz jei sedi masinoj ir lauki ko nors tikrai turi buti leidziama sustoti, nes juk reikalui esant is karto patrauksi masina.

 15. Nartautas: Kad ir kaip skubi – niekaip nepateisinu statymą invalido vietoje. Jei užėmei vietą net ir sėdėdamas viduje „tik trumpam“, kaip manai – ar tikrasis invalidas lips iš savo mašinos ir prašys kad patrauktum taviškę?

  Beje, o tu gal iš cukraus, jei bijai ištirpti lietuje?

 16. jis gali papypsinti, ir galu gale sustoju taip, kad matyciau jei privaziuotu invalidas. istirpti nebijau, bet esu gan egoistiskas zmogus, ir man komfortas yra gan svarbus.

 17. Atgalinis pranešimas: Parkavimosi ypatumai: invalidams skirtų vietų nepaisymas. : A. Aleksandravičius

 18. „Hmmm aš nestatau mašinos invalidų vietose, tai ko man bijoti?“
  O aš esu porąkart pastatęs mašiną tose vietose, kuriose šiaip jau statyti draudžiama. Ne, ne invalidų vietose, gatvėje. Tiesiog nepastebėjau, kad atsirado naujas ženklas, kurio prieš tai nebuvo. Tai jei dabar iš įpročio porąkart pasistatysiu mašiną, tarkim, antroj eilėj prie parduotuvės, o per tą laiką parduotuvės administracija nuspręs, kad vienos eilės invalidams neužtenka?

  Nebijai, kad nuo „uolių“ tvarkos saugotojų kada nros gali nukentėti pats?

  Mano moralas: auklėti reikia. Bet ne kenkti.

 19. Atgalinis pranešimas: arvydas.net » Blog Archive » Mėnuo bloginimo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *