Tėvelių su mažyliais kasa

teveliu-su-mazyliais-kasa.jpg

Maxima nuo manęs užsidirbo labai riebų pliusą! Patį riebiausią iki šiol. Vakar apsipirkinėdami su šeimyna visai netikėtai pastebėjome, kad 6-oji Kauno Akropolio Maximos kasa nuo šiol skirta tėveliams su mažyliais iki 3 metukų bei nėščioms moterims. Nujaučiu, kad ir kituose didesniuose Maxima prekybos centruose įvesta tokia naujovė, kurioje tėveliai aptarnaujami pirmiausia.

Tie kas turi mažus vaikučius mane puikiai supranta: reikia begalinės kantrybės stovėti ilgoje eilėje su nekantraujančiu mažyliu, kuris stengiasi prie kasos į pirkinių vežimą prikrauti jam taip „reikalingų“ Kinderių ar kitų, sumaniai parduotuvės vadybininkų išdėliotų, saldumynų, o gal tiesiog nenustygsta vietoje ir laksto tarp kasų. Iki trijų metų vaikui labai sunku paaiškinti žodį „negalima“, nes jis to paprasčiausiai nesupranta.

Atskira kasa ne tik patogi tėvams greitai susimokėti už pirkinius: lentynose saldumynus pakeitė kūdikių servetėlės, maistas ir kūdikiams skirti žaislai. Labai patogu, jeigu pamiršai ką nors iš tų greitai susinaudojančių pirkinių įsimesti į pirkinių vežimą.

Nuoširdus ačiū tokį europietišką sprendimą priėmusiems Maximos vadovams. Tikiuosi, kad greitu laiku prie jų prisijungs ir kiti didžiausi prekybos centrai, o gal jau yra kasos Rimi ar Iki tik aš nepastebėjau?

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

10 komentarų

 1. mhm, tačiau tos kasos per mažai pažymėtos + jose nei vienos mamytės nesimato
  visai neseniai natyčia į tokią įvairavau ir tik besimokėdamas pamačiau, kad ant prekių skirtuko užrašyta „mamyčių su vaikučiais kasa“.
  antras dalykas, tai yra absurdas tikėtis, kad ne jaunos mamytės į tą kasą eis, kai visos kitos su bilekokiomis eilėmis, o štia pustuštė. reiktų pirmiausia visas kasas atidaryti…

  • šiaip truputi ne teisingai manai. Juk parašyta pirmiausiai aptarnaus tėvelius su mažyliais. Taigi jei stovi toje kasoje ir ateina tėvai su mažyliu turi praleisti jį į priekį, kad ir kokia eilė ten bebūtų. Viskas simple. ir tik daugiau tolerancijos ir draugiškumo :)

  • Ežiuk, nepastebėti tos kasos neįmanoma ne tik dėl skirtukų, ten ir ant žemės didelis blynas, bei kasos viršuje matosi specialus pavadinimas. Manau, kad užtenką kartą „užsirauti“ ir jau žinosi :)

   Dėl antro dalyko tai ten gali eiti ir pirkėjai be vaikų. Tiesiog tokios taisyklės: tėvus su vaikais privalai praleisti į priekį.

 2. Galėtų parašyti ar šioj kasoj pirmumą turi vaikai ar nėščiosios, nes šiandien pardavėja piktai liepė man praleisti į priekį moterį su kokių penkerių metų patogiai pirkinių vežime sėdinčia mergaite :( Labai sugadino nuotaiką – galėtų aiškiai parašyt prie kasos jei nėščiosios privalo praleisti bet kokio amžiaus vaikus (jei privalo tai iki kokio amžiaus?), o jei neprivalo tai nuo kurio nėštumo mėnesio neprivalo :(

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *