Šok su žvaigžde

laida_sok-su-zvaigzde.png

Nuotrauka © LNK

Šį vakarą projekto „Šok su žvaigžde“ finalas. Kas laimės: pinigai ar profesionalumas? Aš statau už bapkes: V. Romanovui turint ŪB, kuris yra pagrindinis projekto rėmėjas galima prisipirkti labai daug ežio kortelių ir 5 balsų limitas vienam numeriui bus nieko vertas. Gerai, kad balsuoti galima labai ilgai, spės milijonieriaus darbuotojai pakaitalioti korteles ir maigyti mygtukus siuntinėdami SMS :o)

LNK eilinį kartą užsirovė: norėdami kuo daugiau litukų (vienas balsas net 2 Lt, ohoho!) ir davę labai ilgą balsavimui skirtą laiko tarpą pradangino projekto objektyvumą. Taip taip, Laisvas ir Nepriklausomas Kanale, čia tau ne KĮŽ, kur penkiolikmetės ir aštuoniasdešimtmetės balsuoja už savo labai mylima Radži. Ką daryyyyyyyt? (čia uždainuoju bosu). Nieko nepadarysi: šokius žiūri intelektualai ir tiems „intelektualams“ su daug ežio kortelių klipata Romanovas linguoja gražiausiai :)

Ir iš viso, paaiškinkit man ar ne interesų konfliktas: V. Romanovas = ŪB, ŪB – pagrindinis ŠSŽ rėmėjas, V.Romanovas šoka ŠSŽ.

P.S. Nežiūriu, tiesiog tokią susidariau nuomonę iš aplinkinių kalbos. Dar gal ir būčiau pažiūrėjęs jei ta egzotiška uogytė iš 69 danguje būtų išlikusi finale :P

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

5 komentarai

 1. Man tai toki šokių projektai visiškai neįdomus.
  O šiaip jau aišku, kaip dieną, kad Ub laimės.

  Beje o koks prizas nugalėjus? Jei pinigai, tai bus labai šaunu UB paaukojo pinigų projektui ir paskui visus juos susigražina, o kas lieka nuo to tas LNK.

  PS. Man atrodo UB dalyvavo, kad iš kitų dalyvių dalyvavimo pasipelnyti.

 2. A vat prizo kaip ir nežinau, bet spėju piniginis. LNK visur kiša tuos piniginius prizus.

  Bet ir prodiuserių protas palikti tik 2 poras šokių finalui, va „Lietuvos šokių 10“ atrodo šoks net šešios poros. Šimtą kartų įdomiau.

 3. Projektas kapitaliai žlugęs. Tą pripažino ir Pobedonoscevas – atsieit užkulisiuose įsivyravo nesveika įtampa.

  O Romanovas jokių ezio ar kt. kortelių, manau, neperka.

  Užtenka pasakyti šimtamas jo pavaldinių, jog bus peržiūrimos jų tarnybinių mobilių sąskaitos (ar buvo 5 skambučiai į LNK), IR VISKAS. Negi dirbdamas norėsi tokių smulkių nemalonumų. Juk tikrai paskambinsi į LNK ir pareikši, kad Lolodia geriausias šokėjas Lietuvoje. Tiesa, dabar pagalvojau – gali tuos 5 „paleisti“ ir už priešininką – išklotinė vargu bau ar tą rodo. Aišku viena – mechanizmą jis turi – dar neiššlubavęs į aikštelę, jau turi 2000 balsų….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *