Priklausomybė nuo technologijų

akropolyje-sugedo-parkavimo-sistema.jpg

Tikriausiai net nesusimąstome kaip smarkiai mes esame priklausomi nuo šiuolaikinių technologijų. Nėra interneto – nėra darbo, dingsta elektra, vanduo ar sugenda kanalizacija – jaučiamės kaip akmens amžiuje.

Va ir šiandien Kauno Akropolio parkavimo aikštelėje trečiajame aukšte sugedo išgirtosios sistemos davikliai pranešantys apie užimtas ir laisvas automobilių stovėjimo vietas. Nuotraukoje viršuje galite pamatyti, kad nors ir stovi automobiliai vietoje, virš jų esančiuose davikliuose dega žalia šviesa, kas reiškia, kad vieta yra laisva. Įprastai pastačius automobilį po kiek laiko švieselė persijungia į raudoną. Taip pat prie kiekvieno įvažiavimo į stovėjimo juostas yra šviečiantys tablo, kurie pagal daviklius rodo juostoje esančių laisvų vietų skaičių. Aišku irgi grybavo rodydami, kad beveik visos vietos laisvos kiekvienoje eilėje :o)

Įdomu tai, kad ne visi davikliai buvo sugedę ir kai kur švietė varganos kelios raudonos lempelės. Ok, parkavimo sistema yra žiauriai patogi ir jau ne kartą pajutau jos privalumus, bet šiandien pasijaučiau sutrikdytas: važiuoji važiuoji kuo arčiau įėjimo… o vietų nebėr… :o) Ratą apsukus suvoki, kad kažkas ne taip, o tada jau atidžiau žiūrėdamas susirandi vietą kur sustoti. Gerai nors, kad blogai veikė davikliai tik trečiajame aukšte, nes jei ir pirmieji du aukštai būtų sugedę, įsivaizduoju koks chaosas būtų prisiparkuoti.

Štai jums ir priklausomybė nuo šiuolaikinių technologijų. ;o)

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

6 komentarai

  1. Įdomiai. Matyt Maxima turi kažkokį elektros backupą, kuriuo naudojasi kasos. Ar ilgam buvo dingus? Žmonės normaliai išėjo iš prekybos centro? Nes čia Rusijoje tai kilus gaisrui prekybos centre apsauga neišleido pirkėjų vien dėl to, kad neapsivogtų. Žuvo nemažai žmonių tada…

  2. Atgalinis pranešimas: Sausio 7-oji Kaune: nevalytos gatvės, dingusi elekra ir t.t. : A. Aleksandravičius

  3. Atgalinis pranešimas: Nt-blog.lt | Sausio 7-oji Kaune: nevalytos gatvės, dingusi elekra ir t.t.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *