6 komentarai

 1. Na, nustebau :)
  Radau kažką, kas man tikrai patiko (tavo blogą). Skaitysim :)
  O komiksas tai kiek absoliutina viską :)
  Aš pvz žinau kaip atrodo ram, kaip atrodo vaizdo plokštė, kaip atrodo garso plokštė, motininė ir t.t. :) O vat su gėlėm prasčiau – galiu tik pasakyt gražu ar ne :)
  Vis dėlto, kadangi gyvenu su dar keturiom merginom, absoliutinimas komikse tinka :))) („Di, o tu gal gali man suinstaliuoti angloną?“, „Di, o tu gal žinai, kaip reikia suspausti failus?“ ir t.t. ir t.t.)

  • Dina, taviškis man patinka ne ką mažiau ;)

   Su komiksu aš nenorėjau absoliutinti visko, tik norėjau parodyti tokią absurdišką situaciją, kai visi man į akis stebisi kaip čia aš nežinau kokia čia gėlė ar dar ko nors kas kietiems atrodo elementaru :)

   Man ir tau pavyzdžiui elementaru RAM, GB, GHz ir dar šimtai kitų trumpinių, bet mes neinam visiem ir nebrukam stebėdamiesi „kaip tu gali nežinoti kas tai yra RAM, juk tai taip elementaru“. O kiti labai mėgsta taip parodyti savo išmintį, kad ir apie gėles :)

   Ačiū, kad mane skaitai ir tikiuosi rasi daug ko įdomaus!

 2. jo pritariu Dinai.Megstu as tavo bloga.
  Komiksai man labai patinka, laukiu nesulaukiu nauju.
  Beje gali pabandyti dar kurti animacijas.
  Jei noretumei tai pasiuliciau pacia patogiausia programa animaciju kurimui- tai EASYTOON.Su easytoon galesi kurti animacijas is juodos ir baltos spalvos,beje jas galesi issaugoti GIF formatu.

  • tomas: Ačiū už atsiliepimus! Tokie komentarai kaip tavo verčia kurti daugiau ir geriau :)

   Su animacijom man sudėtinga. Dar kol kas normaliai piešti nemoku, bet tavo pasiūlytą programą būtinai greitu laiku pabandysiu! :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *