Būtinosios pertraukos pabaiga

Coffee for one..
Creative Commons License photo credit: Vogυe

Visiems ateina momentas, kuomet tinklaraštį tenka kuriam laikui atidėti į šalį. Neišimtis ir arvydas.net, kurį turėjau trumpam apleisti dėl radikalių pasikeitimų profesinėje srityje. Visi rašome kada mums patinka, kaip mums patinka ir kada randame laiko vien tik dėl paties proceso įdomumo. Apie pelną iš tinklaraščio minčių nebuvo ir nėra, todėl pirmiausia tenka rūpintis pragyvenimo šaltiniais. :)

Pasikeitimai gyvenime radikalūs: jau neužilgo planuoju išvykti į Angliją skinti braškių. Užkniso programavimas, atsibodo vienetukai ir nuliukai, vartotojo sąsajos ir optimizuojami algoritmai… Juokauju, aišku :) Nemanau, kad kada nors pajėgsiu apleisti savo mėgstamiausia IT sritį, kuri kartu yra ir hobis ir darbas. Iš tiesų planuoju išvykti dirbti programuotoju vienoje Anglijos firmoje netoli Londono. Man visada įdomūs pasikeitimai, nes jie padeda judėti pirmyn ir nesustoti. Kiekvienoje firmoje, kurioje dirbau visada pasisėmiau ko nors naujo, kas padėjo geriau dirbti naujoje vietoje. Tikiuosi, kad neišimtis bus ir naujasis darbas. :)

Grįžkim prie tinklaraščio. Žinau, kad rašymo negalima apleisti ilgesniam laikui. Tiesiog negražu prieš skaitytojus. Kiek pamenu, ilgiausiai buvau padaręs savaitės pauzę, bet paties fakto labai nesureikšminau. Dabar, po beveik mėnesio tylos tiesiog būtina buvo parašyti ką nors ir trumpai paaiškinti situaciją. Jaučiuosi pailsėjęs, kupinas minčių ir idėjų, kuriomis labai noriu pasidalinti su jumis, nes, atvirai pasakius, pasiilgau rašymo. :) Jums taip būna?

Kartu su pasikeitimais profesinėje srityje, planuoju šiek tiek atnaujinti ir tinklaraščio turinio pateikimą. Visų pirma, nuo šiol mano nuotraukos turės komentarus ir nuspaudus ant nuotraukos gausite didesnės rezoliucijos paveiksliuką. Man ir anksčiau norėjosi šiek tiek pakomentuoti nuotraukos darymo sąlygas, priežastis ir kitas įdomias smulkmenas, bet palikdavau tai komentarams. Po kelionės į Turkiją kartu su žmona (gavau velnių nuo mylimiausios, kad savo įrašuose vadinau „antra puse“, todėl taisausi :) ) ir sūnumi mano kompiuteryje apsistojo daugiau nei 1500 nuotraukų, iš kurių nedidele tinklaraščiui skirta dalimi būtinai pasidalinsiu.

Atgaivinsiu ir komiksų seriją. Galvoju, kad reiktų užsibrėžti įdėti bent po vieną komiksą kas savaitę, bet dabar dar labai sunku planuoti, kol nepradėjau dirbti ir nežinau darbo apimties. Bet kokiu atveju idėjų komiksų piešimui esu prikaupęs nemažai, kurias būtinai įgyvendinsiu. :)

Kadangi greitai tapsiu emigrantu, neabejotinai prie mano kuriamo turinio prisidės ir temos apie emigraciją. Žinau tinklaraščių, kurie specializuojasi ta tema, tačiau maniškiai rašiniai daugiausiai apsiribos tik tais dalykais, kurie įdomūs man pačiam. Viena tikrai niekada nesikeis: čia visada buvo ir bus mano asmeninių atradimų, idėjų ir minčių namai. Ta proga net pakeičiau ir savo paantraštę ir per daug geekiško „Arvydas in digital“. :)

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

9 komentarai

  1. Ką gi, visų pirma sveikinimai su pokyčiais profesiniais srityje – jie visuomet mus skatina tobulėti. Gaila, aišku, kad kauniečių blogerių gretos retėja, kad mane į kitą BLOG’in nuveš :(
    Laukiam įrašų ir nuotraukų iš saulėtų paplūdimių!

    • Na, dėl BLOGin bus galima pasiimti trumpas atostogas. Nuotraukas ruošiu. Dabar sudėti tapo šiek tiek sudėtingiau, nes norisi prie kiekvienos foto ką nors ir parašyti :)

  2. Man kaip IT besidominčiu žmogumi būtų labai įdomu sužinoti daugiau apie tavo profesinę veiklą. Ar sulauksiu įrašų apie tavo karjeros vingius?

  3. Atgalinis pranešimas: elt.lt » Blog Archive » Apžvalga. Šiandien aš skaičiau… #83

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *