BOSE On-ear ausinės

bose-on-ear

Šiandien noriu pasidžiaugti savo kalėdine dovana: BOSE On-ear ausinėmis. Labai mėgstu klausytis muziką ir save laikau lengvu melomanu: jaučiu skirtumą tarp paprastos ir aukštos kokybės audio aparatūros. Šias ausines buvau jau išbandęs parduotuvėse prie demo stendų ir žinojau ko iš jų tikėtis. Visgi, viena yra bandyti parduotuvėje, o visai kita – atsipalaidavus namuose klausytis savo mėgiamos muzikos.

Pakuotės turinys

Be pačių ausinių pakuotėje buvo įdėtas prailginimo laidas, nes kažkodėl standartiškai laidas einantis iš ausinių tėra tik viršuje nuotraukoje parodyto dydžio, specialus kietas dėklas ir instrukcija.

bose-on-ear-case

Ausinės kompaktiškai susilanksto ir įsideda į dėklą transportavimui.

Patogumas

Pirmas WOW faktorius užsidėjus ausines ant ausų – nerealus patogumas. Ausinės turi nepaprastai minkštą vidinę pusę, kuri visa priglunda ant ausies ir prisitaiko prie jos formos. Tai yra iki šiol patogiausios ausinės, kurias teko dėvėti, nes jų beveik nesijaučia. Tiek vidinė ausinių pusė, tiek viršutinė lankelio dalis yra iš labai minkštos odos: klausant muzikos net labai ilgą laiką ausų niekada nenuspaudžia. Be to patys ausinių garsiakalbiai sukinėjasi ir lankstosi, todėl kad ir kokią galvos formą turi – ausinės priglunda idealiai. Iš tiesų, jos priglunda taip gerai, kad net užslopina aplinkinius garsus.

Garsas

O, TAS garsas! Jį net sunku apibūdinti, bet galiu patvirtinti, kad visą savo klausytą muziką išgirdau iš naujo taip kaip ji turi skambėti. Neapsakomai švarus garsas su ypač išryškintais žemais dažniais yra tai, dėl ko šios ausinės laikomos vienom geriausių. Muzika puikiai skamba net per integruotą nešiojamo kompiuterio garso kortą, žemi dažniai išlaiko visą savo kokybę muzikos klausantis ir labai garsiai. Nežinau kiek kartų dirbdamas ir tuo pačiu metu klausydamas muzikos nejučiom nutraukdavau savo darbą, užsimerkdavau ir klausydavau…

Vertė

Perkant tiesiai iš gamintojo Anglijoje ausinės kainuoja £120, Lietuvoje – apie 675 Lt, tačiau aukštą kainą atperka aukščiausios kokybės garsas. Garsas, kuriuo aš su niekuo nenoriu dalintis. :)

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

15 komentarų

 1. Hipotezė dėl ausinių laido.

  Nedaug aš esu turėjęs ausinių (ir nei vienų iš BOSE kategorijos), tačiau praktiškai visas jas papjaudavo tas pats gedimas — nutrūkdavo laidas, jei ne prie įėjimo į pačią ausinę, tai kur nors per vidurį. Žinoma, jei ausinės būna už 5Lt, ir taisyti nusibosta greičiau, nei pavyksta pasiekti rezultato, tai pasakai sau, kad savo dienas jau atgyveno. Tuo tarpu su tavo ausinėmis dėl laido problemų būtų gaila išmesti. Todėl sprendimas naudoti tokį trumputį laidą turi keletą inžinerinių privalumų:
  – net jei prailginimo laidas nutrūks, jį kur kas lengviau ir pigiau pakeisti. Ir tam nereikia lįsti į gaminio vidų;
  – smarkiau timptelėjus yra kur kas didesni šansai, kad išsitrauks kištukas ir atsijungs prailgintojas, negu kad bus pažeistas laidas kažkur prie įėjimo į korpusą;
  – darant jį tokį trumputį galima naudoti kur kas tvirtesnes medžiagas ir tik minimaliai pabloginant ergonomiką.
  Taigi, patikimumo/remonto prasme vieni pliusai!

 2. Super dovana. Vieną kartą teko panašių (Taip pat bose ausinių) paklausyti paliko nerealų įspūdį. Bet su ausinėmis, ar šiaip kokia garso aparatūra, yra toks dalykas, kad daug maž kiekvienas gamintojas turi savo tembrus, būtent dėl jų bose man nelabai ir patiko, nors šiaip grojo tikrai labai kokybiškai.
  „Muzika puikiai skamba net per integruotą nešiojamo kompiuterio garso kortą…“
  Jei nusipirktum išorinę garso plokštę, tada skirtumas būtų dar ryškesnis. Aš su laptopu naudoju Sound blaster Play (http://www.soundblaster.com/pr.....duct=17892)
  Ebay radau pakankamai nebrangiai, o veikia super :)
  Nors ir nervina, trukdo, kažkas išsikišęs iš USB porto, bet ištraukti nesinori.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *