BLOGin 2008 gyvai #3

blogin-2008-virginijus-valentinavicius.jpg

Apibendrinus Virgio Valnetinavičiaus iš alfa.lt pranešimą galiu pasakyti tik tiek, kad tradicinė žiniasklaida supranta blogų galią ir jau pradeda „dėti į kelnes“ dėl asmenų rašančių tinklaraščius, o labiausiai dėl blogo dievųžiniasklaida.lt :) Tradicinė žiniasklaida mus girdi, bet apsimeta, kad bogerių nėra.

Anot tradicinės žiniasklaidos: „paburbėjo tie blogeriai ir nutils, o mes kaip buvom taip ir būsim“. Na pala, parodysime mes jiems dar, ar ne busimieji „žiniasklaidos duobkasiai“?! :) Vienintelis dalykas dėl ko nesutikau – politizavimas tinklaraštyje. Kam to reikia? Kodėl aš turiu turėti kažkokią nuomonę apie politikus, kurie tik ir sėdi Seime tam kad gautų pigų maitinimą ir nemokamą būstą?

blogin-2008-aurelijus-katkevicius.jpg

Aurelijus Katkevičius iš vklase.livejournal.com („Verslo Žinių“ „Verslo klasės“ priedo redaktorius) pratęsė V. Valentinavičiaus mintis apie tai, kad ir lietuviai pagaliau supranta, jog nereikia taip pasitikėti tradicinė žiniasklaida. Bet kokia žiniasklaida jau pripažįstama žiniasklaida, kuri turi balsą: ar tai būtų tinklaraštis, ar tai laikraštis internete, ar laikraštis popieriuje.

Patys žmonės kitaip skaito informaciją: internetas pirmiausia, o tradicinė žiniasklaida popieriuje jei lieka laiko. A. Katkevičius pats prisipažino, kad nebeskaito paprastų laikraščių ir žurnalų, o visą informaciją susirenka iš blogų ir tik „permeta“ akimis portalus. Humoras šio pranešėjo yra nerealus! :)

P.S. Vidmantas irgi „transliuoja“ gyvai iš BLOGin 2008.

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

3 komentarai

  1. Atgalinis pranešimas: arvydas.net » BLOGin 2008 - iki naujų susitikimų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *