BLOGin 2008 gyvai #13

blogin-2008-blogerio-zodis1.jpg

„Blogerio žodis“- naujas, neįprastas, bet įdomus projektų ir idėjų pristatymo būdas. Primas kalbėjo Justinas Beinorius. Anot jo reikia kurti video blogą, nes žmonėms patinka žiūrėti video. Įspūdingos video peržiūros statistikos: pirmas įrašas – ~5000, antras – ~10000, trečias – ~20000. Justinas pasigailėjo, kad pateikė savo Skype kontaktą, nes po pirmo video apturėjo 50 naujų kontaktų, kurie klausinėjo kaip pakurti video kamerą ir prašė patarimų kaip kurti video blogą pačiam. Nepadarykit tos pačios klaidos pradėdami video blogą!

blogin-2008-blogerio-zodis2.jpg

EžiukasVilniuje improvizuotai papasakojo kaip galima netiesiogiai kurti savo miestą rašant tinklaraštį. Blogas gali keisti miestą. Kas nors norit pradėti rašyti blogą apie savo miestą? Žinau, kad AlytusLT rašo, tikėkimės po tokios įkvėpiančios EžiukoVilniuje kalbos jų bus ir daugiau!

blogin-2008-blogerio-zodis3.jpg

Cafebabel.com atstovė pristatė daugiakalbė ir daugiafunkcinę bendruomenę, kurioje dalyvauja ir gali dalyvauti bet kas rašantis tinklaraščius iš viso pasaulio.

blogin-2008-blogerio-zodis4.jpg

Vidmantas iš Emptydot.com kalbėjo apie sėkmingą asmeninį tinklaraštį-dienoraštį. Viešas dienoraščio rašymas padeda pažinti save: suformuluoti problemas ir rasti sprendimus.

blogin-2008-blogerio-zodis5.jpg

Andrius Kleiva papasakojo kaip galima sukurti gėrį iš „blogio“ (tinklaraščių). (Andriau, nesijaudink, mes su tavimi!) Tinklaraščiai jau padarė daug gėrio: Ė propaganda, Blog Action Day, skleidžia naudingą informaciją ir prisideda prie pasaulio ateities. Po pranešimo – salės ovacijos!

blogin-2008-blogerio-zodis6.jpg

Ramūnas iš ekoblogo supažindino mus su kiberžaliosiomis tendencijomis internete ir pristatė savo tinklaraštį apie ekologiją.

blogin-2008-blogerio-zodis7.jpg

Bijai, kad šefas aptiks tavo mintis? Nenori būti išmestas iš darbo rašydamas blogą? Tada paklausyk Sergejaus patarimo ir pasistenk išlikti incognito internete. Pats pranešėjas irgi pasistengė slėptis už kompiuterio. :)

blogin-2008-blogerio-zodis8.jpg

Tadas Domarkas pasiūlė prisidėti prie savanoriško vertimo sistemos transloo kūrimo, kurio pagalba galima būtų versti tinklaraščio įrašus, dokumentus ir bet kokį kitą tekstą.

blogin-2008-blogerio-zodis9.jpg

kubikas::lt pabandė įrodyti, kad blogosfera yra daug krūtesnė negu kitiems gali atrodyti.

blogin-2008-blogerio-zodis10.jpg

Aidas pasiūlė pasinaudoti blogu profesionalaus kino pristatymui. Aš manau, kad blogą galima sukurti bet kokio projekto populiarinimui. :)

blogin-2008-blogerio-zodis11.jpg

Lina Misevičiūtė pristatė bahu.lt, dar vieną socialinį tinklą su daugybę funkcijų.

Tuom ir baigiu savo tiesioginę transliaciją iš BLOGin 2008 blogerių konferencijos! Ačiū, kad skaitėte ir lauksiu jūsų komentarų! Ryt parašysiu visos konferencijos apibendrinimą.

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

7 komentarai

  1. Atgalinis pranešimas: kubikas::lt - Blogosfera :: Išaugo iš sauskelnių

  2. Atgalinis pranešimas: Andrius Kleiva » BLOGo Archyvas » BLOGin 2008. Tęsinys

  3. Atgalinis pranešimas: Blogorama #384 : nežinau.lt

  4. Atgalinis pranešimas: Tadas Domarkas » BLOGin įvykiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *