Žentai susitiko Purvinį

zentai-susitinka-purvini.jpg

Šiandien reikia pakalbėti apie muzikos skonius. Sakau „reikia“, nes tooooks kadras kurį matote mano telefono nuotraukoje negali neužkabinti :) Tiesiog muzikos grandai susitiko vieno prekybos centro kompaktinių diskų lentynoje!

Dabar rimtai… :D Na, vis tiek negaliu rimtai: taip ir iškyla per Pūką dainuojantys „žentai“. Jums jie neatrodo šiek tiek gėjai? :o) Žiekit: pas viena ūsiukai, toks čyzas nuo ausies iki ausies, albumo pavadinimas „Meilės jurginai„… Kitas toks šiek tiek rimtesnis, matyt „bičo“ vaidmenį atlieka… Paveikslas jau ryškėja? :o) Geriausias topas yra kai ženteliai dainuoja. Taip sustoja prie kokio berželio, sienos ar upeliuko ir dainuoja… Jie net turi savo oficialią svetainę, kur galite pažiūrėti video. Vėliau man į komentarus parašykite ar iškentėte peržiūrėti visą klipą. :o)

Laimučio Purvinio visus albumus spėju išperka vien dėl pavardės. Va pažiūrėkit ir jo būsimą hitą ir pasakykite ar iškentėte bent šį peržiūrėti iki galo. :D

Suprantu, kad žmonių skoniai skirias, todėl kol bus paklausa, bus ir pasiūla. Palaukite… o gal čia turėtų būti atvirkščiai? :o) Bet kokiu atveju albumo kaina štampuojama po 15.99 Lt, tik vat pirkti daugiau nei vieno albumo neverta, nes visi jie ten ant tos pačios melodijos. Viena nusipirkai ir turi all-in-1 :o)

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

5 komentarai

 1. Na dabar sulauksi intelektualių jaunuolių komentarų… Be jokios abejonės, šių personų kuriama muzika yra pigus banalus šlamštas, tik norėjau pastebėti, jog tai visiškai nesusiję su jų lytine orientacija. Labai nemažai homoseksualų buvo ir yra tikri muzikos revoliucionieriai, pavyzdžių, manau, nereikia vardinti…

 2. Beje laimuttčio koncas bus kažkada Alytuje (šį mėnesį). Gal nori karut? :D

  Aš net neišdrysau užeiti į duodus portalus, nes jų aš labai bijau :D

  Protingi žmonės biznį daro iš visko, tik kvailiai dirba nemokamai. (Gaila, kad aš toks kvailas, kad visiems viską for free darau :D)

 3. Na labas muzikos žinovę,sakai žentai, purvinis.O pats esi išleides nors vieną plokštelę.Perskaičiau tavo straipsnį,juokingai atrodai.Nesupranti,nei apie berželius nei apie sienas prie kurių tokie kaip „Žentai“ „Purvinis“ filmuojasi.Pirmiausia,tai ir liko Lietuvoje tik jie kurie dar kašką lietuviško dainuoja.Manau pats esi labai mažai mokslų kąndes,pagal supratimą,apie muzika,folklorą,esi nedaugiau kaip tris klases pabaiges.Bet netame esmė,vaikeli,juk tauta miršta tada kai miršta tautos kultūra.Vakarietiška kultūra yra tokia supuvusi kaip ir patys vakarai.Pasakysiu kitaip.Jau antrą dešimtmetį groju,ir žinai kada tenka laužyt tradicijas šventė pasidaro lyg prostitutė,Polka sukryžmink su krakoviaku.Pamastyk o po to taip garsiai rašyk.

 4. Ir ko visi viską ką aš rašau taip asmeniškai priima?

  Gerbiamasai muzikante, nesupratau ką tu šiuo savo komentaru man norėjai pasakyti. Aš neturiu teisės rašyti apie savo muzikinį skonį savo nuosavame bloge? Vat, kad tau mano muzikinis skonis nepatinka, čia jau atskiras klausimas, nes manau objektyviai kalbėti negali pats grodamas tokią muziką.

  Man asmeniškai giliai vienodai kas, kiek, kur ir ką groja. Kitaip negu tau, man folkloras tėra praeitis, muzika kuri patinka ir kurios klauso mano seneliai. Aš renkuosi kitokią muziką, apie kurią tikriausiai net neesi girdėjęs (Enya, Enigma, Vangelis ar Michael Oldfield), bet aš neateinu ir neaiškinu koks tu esi žioplys, kad neklausai ir nesupranti mano muzikos.

  Muzika yra labai subtilus dalykas. Kiek žmonių tiek skonių ir aš manau, kad kiekvienas turim teisę išreikšti savo nuomonę.

  P.S. Aš esu pakankamai mokslų kandęs, kad galėčiau populiarius muzikinius kūrinius groti su pianinu. Dar ne toks esu degradas muzikos srityje, kaip ponuliui pasirodė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *