WinKeyLock

winkeylock.jpg

Kas tai? WinKeyLock – nedidukė nemokama atviro kodo programa, „užrakinanti“ kompiuterio klaviatūra ir pelė.

Kam reikia? Jei turi 0-3 metų pyplį, kuriam labai knieti sėdėti tėčiui ar mamai ant kelių ir maigyti visus įmanomus klavišus, ši programa padės išvengti atsitiktinių raidžių atsiradimo dokumentuose, netikėtų programų užsidarymų/atsidarymų ir kito panašaus bieso. Susiskonfigūravau programą taip, kad pelytė judėtų, bet visą kitą neveiktų nuspaudus išganingąją Ctrl+Shift+Alt+L klavišų kombinaciją. Taip pat super veikia, jei atžalai norisi uždėti kokį nors filmuką ir palikti su kompiuteriu vieną. Ramybė garantuota iki kol baigsis video, o netyčia paspaustas klavišas neišjungs mylimiausių Teletabių.

Iš kur gauti? Siunčiamės iš SourceForge internetinės svetainės. Neišsigąskite, kad paskutinis atnaujinimas tik 2004 metais. Programa puikiai atlieka savo darbą, o ir nebeliko ką ten tobulinti ;o)

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

7 komentarai

 1. Ieškojau, bet kol kas kito formato neradau :) Atsiprašau, tikrai negalvojau, kad negerai naudoti tavo formatą. Ech.. tiesiog jis man pasirodė priimtiniausias kol kas :)

  Beje, o kodėl krūpčioji?

  P.S. Nuo kitos programos keičiu prezentavimo stilių.

 2. Kartais rašau į priekį – tai kai akies kraštu pastebiu ir atpažįstu formatą (dar prieš perskaitydamas antraštę), pagalvoju, kad suplanuotas įrašas „pabėgo“ anksčiau laiko. :)

 3. Sorry :) Aš be to dar nuolat pas tave pasitikrinu ar tos programos nebuvo.

  Apskritai tai aš skelbiu čia tik tas programas kurias naudoju pats, todėl pas mane rekomendacinio pobūdžio softas :)

  Dabar va baigiu eksperimentuoti su nauju formatu ir bandysiu pateikinėti „rekomendaciškai“ :)

 4. Atgalinis pranešimas: elt.lt » Blog Archive » Apžvalga. Šiandien aš skaičiau… #10

 5. Deja ne. Power off gali persikonfigūruoti Control Panel -> Power Options, o Reset teks iš viso atjungti nuo pagrindinės plokštės. Bent jau taip aš buvau pasidaręs kai turėjau stacionarų kompą :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *