Už vieną tavo komentarą – mano du!

feather.jpg

Skelbiu akciją atrakciją! Nuo šiandien ir taip mažiausiai visą savaitę atliksiu eksperimentą: kiekvienas palikęs vieną komentarą mano puslapyje ir jame nurodęs savo asmeninį blogą gaus iš manęs DU komentarus atgal!

Negarantuoju, kad „atkomentuosiu“ pas jus iš karto, bet užsibrėžtą 1:2 planą visada įvykdysiu. Pas jus komentuosiu naujausius ir įdomiausius įrašus. Gali būti, kad įsiplieskus diskusijai proporcijos didės tik jūsų naudai :o)

Akcijos pavadinimą skelbiu „Backcomments“ arba lietuviškai – atgalkomentariai. Clumzy, bet geriausia ką dabar sugalvojau :o)

REDAGUOJU 2007.12.14 16:15: Ok, keičiu proporcijas į 1:1, nes vien po komentarų į mano šį įrašą pas kai kuriuos jau nerandu kur pakomentuoti prasmingai :) Dar kartą noriu pabrėžti, kad mano komentarai bus prasmingi ir tik prasmingi.

Oj koks fun čia dabar! :) Gaunu komentarą, atsakau į jį jei reikia, „lekiu“ pas komentaro rašytoją jam skelti riebų komentarą. Tik spėk suktis, o kada dirbti? :)

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

42 komentarai

 1. Gera akcija. Visgi komentarai blogeriams – svarbiausia. Reikės ir man savo blog’e tokią akciją paskelbt.

  O su one.lt man visas šitas reikalas nesiasocijuoja, nes, manyčiau, auditorija ne tokia, kad rašinėtų nesamones.

 2. jo. Pritariu Andriui. Kaip onoj :D nesąmonė totali.
  Nes realiai pats įrašas turi iššaukti komentarą. o ne šiaip gauti komentarą tipo labai gerai įrašas taip ir toliau ar whatever kaip.
  dedu tau minusą už tokias erezijas.
  no hadr feelings, čia tik mano mintys.
  ir čia reiškia tikrasis komentaras o ne kažkoks kad tipo reikia ;) pagavai mintį ?

 3. Kaip ten one.lt aš nežinau, bet mano noras yra parašyti ne bele ką, o ką nors prasmingo atgal. Juk pripažinkit patys – kiek kartų atrodo galėtum parašyti komentarą rašiniui, bet… patingi. Ši akcija tiesiog mano pažadas nepatingėti ir parašyti ką nors prasmingo.

  Galit prasičekinti neužilgo :)

 4. Truputį OT: pas mane rašei, kad be reikalo atsisakiau komentarų susigraibymą el. paštu ir kad PHP nesukonfiguruotas, bet ir pas tave ši funkcija neveikia :D
  Negavau nei vieno laiško

 5. Ok, jei tada darau 1:1, tada logiška? :) Dabar pavyzdžiui varau per jūsų blogus ir randu krūvas ką galiu komentuoti. Jėgelė :)

  P.S. Savo akcijos tikrai neatsisakysiu ;o)

 6. tai komentuok ir be savo akcijos, kokia jos prasme? jei visi tokia pasidarysim, isivaizduok kaip bus – as tau viena komentara, tada tu man du, tada as tau jau 4, tada tu man atgal 8, tada as tau 16, tu man 32, as tau 64, tu man 128…:DD
  Nori isprotet? Vienas i viena irgi nesamone, komentuoti reikia tada, kai nori, ir yra apie ka, o ne tokiais budais bandyt prisitraukti tusciu komentaru.

 7. dauzykmarazma: Viskas ką pasakei yra tiesa, bet tikiuosi komentarais neužsifloodinsim :)

  Kokia akcijos prasmė? Paaiškinsiu vėliau… ;)

  Kol kas neišprotėjau ir nei vieno tuščio komentaro dar negavau. Juk galim kartais pažaisti, ar mes čia visi labai dideli rimtuoliai? ;)

 8. Ai, ką jie čia su savo one.lt… Komentuok, jei tik turi ką pasakyti, ir tiek. :) Tam net akcijos nereikia. Visada, kai sulaukiu komentaro iš kokio „nematyto“ žmogaus (kurio tinklaraščio įrašų neprenumeruoju), apsilankau jo tinklaraštyje.

  Dabar pats save apsisunkini. :)

 9. Vaje, kiek jau daug prisikaupė. Man rodos, kad prisišnekėjote, Tamsta. Bet tuo pačiu man labai įdomu, kurį mano įrašą pakomentuosite (pradiniame puslapy matosi tik viena kategorija, o kitos kategorijos yra ‘meniu’ juostoj. Ten tikrai kai kas gero yra, manau). :)

 10. Tarakonaz: Pakomentavau man įdomų įrašą. :) Asmeniškai labai siūlyčiau tavo blog’e visą dėti į vieną srautą. Kažkaip manau nelabai kas pastebės tavo atskiras kategorijas meniu nuorodose, o ir be to įprasta visą įrašų srautą dėti į pagrindinį puslapį.

 11. Nenoriu aš taip. :)
  RSS visvien matomi visi įrašai.
  Dešinėj ‘naujausi įrašai’ irgi matomi visi.
  Blogeriai.net irgi mato visus įrašus.
  Tos nematomos pagrindiniame puslapyje blogo kategorijos yra kiti blogai. Vieną iš jų rašausi forume, kitą bitė+ ir panašiai. Viską metu į vieną krūvą sau, kad būtų patogiau išsisaugot visus įrašus (wordpress labai lengvai leidžia tai padaryt). :)

 12. Na ir prisidarei darbo :d
  Gal būt tokiu būdu bus proga atrasti dar neatrastu.

  PS. Aš manau, kad tai yra savotiška reklamos forma. Ir gana gudriai čia sumąstyta, kad autorius pats pasisiūlo, kad nori reklamos :d

 13. Atgalinis pranešimas: arvydas.net » Blog Archive » Sunkus darbas jau “duoda vaisius”

 14. Skatini beprasmiškų komentarų augimą. Jau ir taip dauguma blogerių rašo komentarus valdomi egoizmo bei tikėdamiesi, kad galbūt autorius užsuks ir pas jį :-) You’re evil! (jeigu galima, mano komentarus į akciją neįtrauk – aš renkuosi nuoširdų komentavimą, kuris neparemtas jokiais išankstiniais apskaičiavimais).

 15. Justinai, o kodėl tu manai, kad mano komentaras atgal yra nenuoširdus? Gal pats nepastebėjai kaip dažnai tiesiog patingi atsakyti į tikrai įdomų rašinį ar tikrai nuoširdžiai komentuoji viską kas tau įdomu?

 16. Hmm.. Reklamos idėja nebloga. Nesvarbu, ar ji kitiems patinka ar ne, bet sukelia susidomėjimą. Ir aš, kaip jos auka, rašau komentarą ir seksiu ar bus tie du komentarai. Nors į juos ir žiūrėsiu kaip į ganėtinai priverstinį dalyką.

 17. Atgalinis pranešimas: arvydas.net » Blog Archive » Komentarų akcijos pabaiga

 18. Atgalinis pranešimas: arvydas.net » Blog Archive » Kodėl blogas.lt yra blogai

 19. Atgalinis pranešimas: Blogorama #375 : nežinau.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *