The KMPlayer

kmplayer.jpg

Video grotuvo savo kompiuteriui ieškau kone visą laiką. Atrodo mano paieškos baigėsi suradus korėjiečių sukurtą nemokamą vaizdo failų grotuvą The KMPlayer.

Ne pirmas

Atrodo nei vienas turimas grotuvas manęs netenkino:

 • Winamp visiškai netinka groti video failus su savo griozdišku vaizdo peržiūros langu todėl naudoju tik muzikai;
 • VLC kažkodėl man neprigijo, nes taip ir neradau visų reikalingų įskiepių ir patogios vartotojo sąsajos temos;
 • BSPlayer paskutinė versija pradėjo labai keistai veikti mano naujame kompiuteryje.
 • Windows Media Player resursų-rijiko-monstro nenaudoju iš principo.

Ir štai, labai netikėtai viename diskusijų forume radau rekomendaciją pabandyti The KMPlayer. Parsisiuntimas „kainavo“ 10 MB, bet čia smulkmena palyginus su tuo, kad grotuvas turi absoliučiai visus reikalingus video filtrus: divx, avi, mpg, xvid ir kt.

Po įdiegimo į kompiuterį

Tik įjungus grotuvą labai maloniai nustebino minimalistinis dizainas. Pasirinkus Auto hide skin’ą visi video grotuvo valdymo mygtukai išnykstą ir atsiranda tik užvedus pelyte prie lango kraštų: idealu, kai nori, kad nedidelis vaizdo ekraniukas lindėtų kompiuterio ekrano apačioje, o pats žiūrėdamas video tuo pat metu galėtum dirbti ar naršyti internete.

Spustelėjus dešiniuoju pelytės klavišu gausite galybę nustatymų. Ne visų jų prireiks, bet to ko reikia nesunkiai surasite, nes viskas suskirstyta į patogias grupes: video, audio, išvaizda, subtitrai ir kt.

Atminkite: Alt+Enter ir Ctrl+Enter reiškia du skirtingus dalykus :o)

Verta dėmesio

Tampyti langą galima už bet kurios grotuvo vietos dėl ko dedu riebų pliusą prie visų tų pliusų kuriuos jau suminėjau. Grotuvas taip pat turi vadinamąją Shade mode, kuri atrodo tiesiog maloniai. Pagaliau radau grotuvą, kuris idealiai veikia iš karto tik įdiegus!

kmplayer-shade-mode.jpg

Ir tu nori išbandyti?

Reikalavimai: Windows XP/Vista, minimum DirectX 9.0x
Kaina: Nemokama

Apribojimai: Jokių

Parsisiųsti: The KMPlayer iš download.com

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

13 komentarų

 1. Na bent jau aš iš visos galybės playerių buvau atsisijojęs senojo Windows Media Player modifikaciją su patobulinimais Media Player Classic (open-source galima parsipūst iš SourceForge), ten taipogi yra visi reikalingi audio/video filtrai, extension’ų valdymas, dvd playback galimybės ir t.t. :) Tačiau reiks išbandyti ir šį :) Iš screenshot’o pirminis įvaizdis kažkodėl nelabai patraukė, viskas kažkaip vientisa, bet visgi – juk funkcijas vertinam :) Įdomu, kuris bus patogesnis.

 2. Media Player Classic yra pusė velnio. Kaip ir rašiau savo įraše, man reikia, kad grotuvas turėtų galimybę paslėpti visą valdymą ir tik BSPlayer turėjo tokį feature.

  Beje išvaizdą gali keistis su skinais.

 3. Jeigu teisingai supratau visas analogiškas funkcijas turi ir Media player clasic.

  Paslėpti visą valdymą, spaudžiam 1.
  Arba issirenkam view/presents/minimal.

  tada irgi galima kiek tampyt už bet kurios vietos.

  Kad butu visada ant virsaus reikia nustatyt options/plaeyr/always visible.

 4. Atgalinis pranešimas: elt.lt » Blog Archive » Apžvalga. Šiandien aš skaičiau… #10

 5. O ar turi kiti grotuvai tokią savybę – trūksto kodeko – GOM atsiunčiau, tiksliau, atidaro puslapį, iš kurio gali atsisųsti.
  Kažkada naudojau tą KMplayerį, visai patiko. Bet su naujos versijos parsisiuntimu tai užknisdavo – ieškok forume vis.

 6. iki siol naudojausi tik GOM grotuvu, paprastas naudoti, nemazai funkciju, dauguma ivairiu formatu skaito, puikiai jauciami garso efektai..
  Pabandysiu ir KMPlayer, gal dar labiau patiks :)

 7. Video failams geriausia MPC + K-Lite codec pack. O KMP naudoju kaip muzikos grotuvą, nes WNP, WMP, real player ir kiti kažkaip neatliko funkcijų taip gerai, kaip norėjau…

 8. Atgalinis pranešimas: Windows 7 Beta | Testas #1 » www.tikra.info

  • Naudoju KMplayer jau ne viena menesi, man jis labai patogus ir labai patinka, tik Kiek bandziau ant Vista ir Windows 7,man rodo pikseliuota vaizda ir nezinau ka padaryti, kur ka nustayti.. Jei kas zino, pasidalinkit patirtim :)

 9. man su VLC visada dubliavimo (arba tiesiog vokalo) garsas būdavo geras, o su kitais grotuvais, tame tarpe ir KMP) kai kuriuose filmuose balsas labai tylus, o kiti garsai, foniniai, normaliai garsūs. KMP yra funkcija – „emphasize voice“, bet realiai ji nieko nepadeda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *