Laikrodis bloge

clock-small.jpg

Daba sėdžiu ir galvoju: o kodėl kai kurie blogeriai (1 [shot] ir 2 [shot]) į savo tinklaraščius deda laikrodžius rodančius laiką? Taigi norint pamatyti kiek daba valandų tereikia pasukti akis į apatinį dešinį ekrano kampą ir laikas kaip ant delno. :o) Čia gali gautis šiek tiek ir neigiamo efekto: „Žiū kiek laiko! Ką aš čia taip vėlai veikiu? Reik eit miegot, o tai jau per ilgai prie šito blogo prisisėdėjau…“ :o)

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

18 komentarų

 1. Kai tik pradėjau bloginti ir atrasti savo tinklaraščio kūrimo laisvę, man irgi buvo kilęs noras užsiversti visokiais tokiais laikrodžiais, skaičiuoklėmis iki ko nors ir pan. Bet paskui pagalvojau: o kam iš to nauda? Kam geriau? Laiku supratau, kad niekam…

 2. Taip, visiškas nesusipratimas. Bet kažkada buvo populiaru „prikrauti“ savo asmeniniame tinkalpyje visokiausių widget’ų.

  P.S. Labai nemalonu, bet „daba“ žodis nesuteikia skaitytojui (man) gerų emocijų.

 3. Na jau, Andriau, negi ta viena raidelė taip ką nors išdarkė? Kai rašom rimtus įrašus rimtom temom, naudojam sudėtingą terminologiją, kai kasdieniškai nusistebim paprastais dalykais, galim kasdieniškai ir rašyt: taip, kaip sakytume, jei skaitytojas būtų šalia sėdintis žmogus. Aišku, čia kiekvieno reikalas.

 4. Na, aš turiu laikrodį :) Bet ne widget’ą. Tiesiog anksčiau blogo pavadinime buvo statinis laikrodukas, o atsinaujinus jis ėmė eiti. Na, kam nuolat rodyti 10:10, jei gali tiksėti :) Ir jis neskirtas laikui rodyti, o yra tiesiog Novum dalis :)

 5. Nuo vienos raidelės viskas ir prasideda (kaip koks senelis pradėjau:D)…

  O jei rimčiau, tai toks pavyzdys, kai viena raidelė pakeičia: „Grazhi“. Nekeičia nieko? Čia aišku iš kitos sferos.

  Nieko asmeniško autoriui neturėjau. Kartais pats nukandu paskutinę raidę rašydamas (įprotis).

 6. Kodėl reikalingas laikrodis? Visą gyvenimą norėjau turėti laikrodį su besiverčiančiais lapeliais, tai ir neištvėriau :) Jokių planų – nei išvaikyti, nei sulaikyti skaityojų – neturėjau, laikrodį dėdamas.
  P.S. Kas, kad man daug metų, vistiek blizgučiais kartais susižaviu :)

 7. Atgalinis pranešimas: Blogorama #312 : nežinau.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *