Kinas: Likimo ironija 2

likimo-ironija-2.jpg

Nuotrauka iš kinas.info.

Šiandien apturėjau bene geriausią laiką per visą šventinį laikotarpį: su antra puse kine žiūrėjau „Likimo ironija, arba laimingų naujųjų 2“. Atrodo, ką galima išspausti iš istorijos, kuri ir taip originali? Negi padarysi senojo filmo kloną? Su tokia skeptiška nuomone ėjau į šį filmą ir labai džiaugiuosi, kad mano nuomonė neišsipildė!

Apie patį filmą galite pasiskaityti aprašyme ir tam, kad nesugadinčiau įdomumo tiems kas dar nematė turinio nepasakosiu. Tik pasakysiu, kad labiausiai patiko dinamiškas veiksmas jau nuo pačios pirmosios minutės, šiuolaikiškos istorijos, kurioje didelį vaidmenį gauna mobilieji  telefonai, atskleidimas ir efektai. Taip taip, filme buvo tikrai superinių efektų!

Salė buvo sausakimša, nors ėjome į pirmos valandos seansą Kauno Akropolyje. Įdomiausia, kad žiūrovų amžius nuo 30 iki 70 metų, todėl mudu su žmona jautėmės labai jauni :o) Beje, 60-metės močiutės buvo pačios aršiausios besistumdydamos ir numušinėdamos laukiančius eilėj, tam kad pirmos patektų į kino teatrą, taip kad pasisaugokite! ;o)

Labai labai visiems (vyresniems nei 25, nes jaunesniems pirmoji dalis gal sukelia mažiau emocijų) rekomenduoju žiūrėti kine dar neišblėsus šventinei nuotaikai, o pats, be abejonės, ketinu nusipirkti DVD kai tik šis išeis.

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

8 komentarai

  1. Likimo ironija pats mėgstamiausias mano filmas. O antrosios dalies dar neteko pamatyti :(
    Girdėjau gandų, kad nebus DVD išleistas, o bus rodomas tik kino teatruose. Bet aišku, čia didelė nesąmonė, todėl ir aš lauksiu DVD (ripo :-))

  2. Mano žiniomis, leidėjai užsibrėžė filmo neleisti DVD ir nerodyti per TV 2 metus. Neabejoju, kad po to išleis DVD formatu. Kur čia prarasi tokią galimybę užsidirbti papildomai :)

    Šiaip tikrai labai rekomenduoju nueiti žiūrėti į kino teatrą :) Verta.

  3. Nors as dar vaikas, bet tevai megsta tokius filmus, tad mane paeme ziureti i kina kartu.Moku as rusiskai.Ziurejau as per TV 1dali (Sena) o kine antra.Antra dalis pasirode daug linksmesne, juokingesne.Buvo vietu nuo kuriu vos nepravirkau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *