Hooked on Classics

hooked-on-classics.jpg

Labai labai senai, tikrai daugiau nei prieš dešimt metų, vienas draugas man buvo davęs paklausyti labai įdomaus kompaktinio disko, kuriame grojama klasikinė muzika su visiškai netradiciniu, bet labai įdomiu ritmo „prieskoniu“. Albumas vadinosi „Hooked on Classics“ ir palengva ta muzika taip „užkabliavo“, kad jos be perstojo klausiausi ir klausiausi.

Kompaktinį diską teko atiduoti, bet prieš tai muziką persirašiau į kasetę, nes tuo metu personalinio kompiuterio juo labiau su kompaktinių diskų įrašimo įrenginiu net nesvajojau turėti. Neabejoju, kad kažkur tėvų namuose tikrai rasčiau dar mano rankomis perpieštą ir į kasetę įdėtą kompaktinio disko viršelį kartu su visa nuzulinta kasete. :o) Išgirdęs vieną klasikinį gabalą, prisiminiau šį muzikos šedevrą ir nusprendžiau paieškoti apie jį šiek tiek informacijos.

Vikipedijos straipsnis apie šį albumą yra labai skurdus. Iš jo sužinojau, kad muzika pirmą kartą buvo pristatyta net 1981-aisias ir buvo sukurta daugiau „Hooked on..“ klasikinės muzikos koverių, prie kurių diriguodamas Royal Philharmonic Orchestra nagus prikišo Luis Clark, dirbęs su tokia grupe kaip Electric Light Orchestra.

O dabar pats įdomumas: man pavyko susirasti visus išleistus kompaktinius diskus, aišku, mp3 formatu! :o) Jūsų vertinimams duodu paklausyti mano daugiausia ausis išūžusią kompoziciją iš to paties albumo „Hooked on Classics“ pavadinimu „Hooked on Can Can“.

[audio:The_Royal_Philharmonic_Orchestra__Louis_Clark_conducting_-_09_-_Hooked_On_A_Can_Can.mp3]

O dabar jūs man pasakykit ar tas ritmas neužkabina? :o)

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

11 komentarų

  1. Atgalinis pranešimas: Blogorama #333 : nežinau.lt

  2. Gerbiamieji, skonio reikalas :) Dėl to ir klausiau jūsų nuomonės. Vat tik pats prisimenu, kad vieną kartą perklausius kažkaip neužkabino, bet po antro ir trečio… ;)

  3. Atgalinis pranešimas: elt.lt » Blog Archive » Apžvalga. Šiandien aš skaičiau… #41

  4. Klasikinė dalis – gerai, bet bytas… atsiprašau, bet kažkuo neša į gariūninę muziką. Kame čia draivas?..

    Nepatingėjau parsisiųsti tris skirtingus albumus ir iš jų perklausyti bent po du gabalus. Visuose gabaluose – max 3 instrumentų bytas, o ritmas visur kaip pagal liniuotę…

    Čia be jokių užvažiavimų, bet kur čia kai kas sugeba rasti draivą?..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *