5 komentarai

 1. Be proto gražu. Tik niekaip nenusprendžiu dėl to horizonto. Gal ir nuobodžiau būtų, jei jis būtų tiesus. Tada reikėtų dar kokių korekcijų. Žodžiu, emocinga nuotraukytė, man patinka.

 2. Šita nuotrauka, kurią įdejau originaliai buvo fotografuota laikant fotoaparatą horizontaliai. Iš tos vietos kur fotografavau, yra kalva, kuri ir duoda tą pasvirimo jausmą.

  Tavo idėjos suintriguotas padariau kitą nuotrauką, kurioje „ištiesinau“ horizontą.

  http://www.arvydas.net/wp-cont.....mides2.jpg

  Nežinau kaip tau, bet man dešinėje esanti piramidė per daug pasvirus ir dabar suprantu, kad pasviręs horizontas yra labai svarbus akcentas. :)

  Šiaip iš pradžių kai nuvykome į vietą su žmona labai susinervinome – galvojome, kad napavyks pasidaryti jokios nuotraukos dėl to keisto rūko. Vos už pusvalandžio ta migla išsisklaidė, bet dabar nerealiai džiaugiuosi, kad ji buvo. Kiek žiūriu į šią nuotrauką – iki šiol vaizdas kvapą gniaužia :)

 3. Na, o man tiesą sakant ir tas atvirukas (ištiesintas) patinka.:) Sutinku, kad rūkas čia vienareikšmiškai vienas iš svarbiausių nuotraukos aspektų. Bet dėl pasvirimo aš dar nesu tikras. Galbūt norėčiau, kad pasvirimas arba būtų dar didesnis (vadinamoji įstrižainė kompozicija, kai linija per kadrą eina daugmaž nuo vieno kampo iki kito) – tada nuotrauka atrodo judri ir žaisminga, arba pasvirimo nebūtų – tada ji tiesiog paslaptinga. Dar, jei būtų galimybės aš kirpčiau apačią ir galbūt pripieščiau dangaus. Bet, tikiuos, kad supranti jog čia tik diskusijos „how to make a good thing better“ ar netgi tiesiog „suit my taste“.:) Taigi nepriimk kaip kritikos. Nuotrauki labai įdomi.

 4. Jo, žinau aš tą trijų taisyklę, kuria tu man ir siūlai pasinaudoti. Tiesiog pati nuotrauka labai ypatinga, todėl nenorėjau keisti :)

  Beje, fotkinta su Canon PowerShot A400 muiline. Nerealus aparatas su savo kokybe, tik nesvietiškai lėtas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *