Džiugi žinia Minedo gerbėjams

minedo-albumas.jpg

Skubu pranešti džiugią žinią dar neturintiems Minedo „Geriausio albumo pasaulyje“! Šis išskirtinis 13 dainų unikalaus balso individo albumas nekainuos jums 100 Lt! Nekainuos jis ir 10 Lt, kai kainavo tik išleistas! Nekainuos net ir 4.99 Lt, kuriuos matote ant lipduoko. Dabar jo kaina – tik 3.99 Lt!!!

Nuo šiol jį rasite visuose LEO… tfu… Maxima prekybos centruose pačioje geriausioje ir matomiausioje vietoje: horizontalioje padėtyje 3 centimetrai nuo žemės! Tik gink die eidami netyčia nepaspirkite kojomis, kaip mačiau darant keletą jaunuolių, nesuprantančių ir visiškai nevertinančių šiuolaikinės muzikos… Ką gali žinoti, gal šis meno šedevras ateityje taps pačia geriausia jūsų investicija ir sugrįš pinigų vėduokle nupiešta ant viršelio!

Už sugadintą muzikinį skonį, pykinimą ir galimą vėmimą, klausantis išskirtinio grožio kūrinių šio rašinio autorius neatsako. Perklausius visą albumą ir atsiradus norui klausyti dar kartą prašome pasitarti su specialios institucijos gydytoju, vaistininkas nepadės.

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

9 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *