Coca-Cola Blak

coke_blak.jpg

Šiandien su šeimyna besiprekydamas Maximoje užtikau Coca-Cola Blak čiūdą. Skaičiau nemažai atsiliepimų pas kolegas blogerius, todėl surizikavau nusipirkti šį 250 ml gėrimo buteliuką. Pirmiems lašams nubėgus gomuriu žemyn skonio receptoriai privertė mano veidą išsivėpti pasišlykštėjimo išraiška (tikrai neperdedu). Pagrindinis skonis kuris permušė viską: šalta kava. Prie jos dar pridėkime šiek tiek gazirofkės: va jums ir gėrimas, kurį man asmeniškai nesinori vadinti gėrimu. Ok, šaltą kavą dar gerti galiu, nors labiau linkęs įsimesti į mikrobangę ir pasišildyti, bet nuo šiol žinau – šalta kava + angliarūgštė man nesuderinami.

Skonio reikalas, bet aš su savo subjektyvia nuomone dedu riebų minusą. Apskritai, kokia to gėralo idėja? Jeigu tai dar vienas ala-energetinis-gėrimas, tai jau tie visi Battery ar Red Bull labiau padeda, nes po to vieno buteliuko man nulis efekto.

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

9 komentarai

  1. Tai negi daba rašysiu recenziją nepatyręs savo kailiu visu 100%! :) Kino kritikai gi irgi turi peržiūrėti visą filmą, o tik po to paleidžia savo liaupses ar kritikos strėles :)

  2. Atgalinis pranešimas: Blogorama #277 : nežinau.lt

  3. Kai reikia energijos staigiai, geriau kava su coca-cola. Nemaišau, tiesiog pagurkšnoju kavos, užsigeriu cola. kažkada pabandžiau tiesiog, į kavą įsipilti kolos. Pojūtis panašus, kaip apibūdintas šiame blog’e :) burbuliukai viską gadina. Na, bet vistiek reiks paragauti šito čiūdo :)

  4. upe: brangus šlikštynė :) Ar tai trys su pusę lito ar net keturi lietuviški pinigai. Dabar va nepamenu, bet tikrai daugiau nei įprasta 0.5 l buteliuko kokakolos kaina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *