Apie likusius 51 in 1

msi-card-reader.jpg

Pradėjus daugiau fotografuoti pasidarė labai nepatogu įkelti nuotraukas į kompiuterį iš fotoaparato naudojantis USB laidu. Mano Canon’o jungtis palaiko tik USB 1.1 standartą, todėl turint 4 GB kortelę nuotraukų perkėlimo procesas būdavo ilgas ir skausmingas. Pirkti kortelių skaitytuvą atrodė nusikaltimas: mano nešiojamas kompiuteris jau turi kortelių skaitytuvą, nors griozdiškų CF kortelių neskaito…

Visgi, nusprendžiau surizikuoti ir nepagailėti kelių dešimčių litų kortelių skaitytuvui. Dar prieš šventes nusipirkau MSI StarReader 52 in 1 už 59 litus. Skaitytuvas kompaktiškas, patogus, ir svarbiausia turi USB jungtį viduje, kuri išsitraukia. Laidas nors ir trumpas, bet man jo su kaupu užtenka įkišti į nešiojamo kompiuterio USB lizdą. Nereikia rūpintis papildoma laidų raizgalyne. :o) Jau pirmą kartą pasinaudojęs pajutau skirtumą: tai kas anksčiau užtrukdavo dešimt minučių dabar padaroma per dešimt sekundžių.

Taigi, sumokėjau šiek tiek daugiau nei po vieną litą už vieną kortelės tipą, nors naudosiu tik skaitytuvo CF kortelių lizdą. 51 in 1 liks kaip ir nenaudojamas, bet gal ateityje prireiks :o)

Jeigu šis įrašas patiko, nepatingėkit pakomentuoti arba užsiprenumeruoti RSS srautą.

4 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *